Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Pompa apa Valeo noua+curea distributie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
espacern
Vand Pompa de apa noua de marca Valeo Cod 506655 pret pe piata 60 euro si Curea de distributie noua de marca Continental Cod CT1126 pret pa piata 30 euro
Cum se vede si in poza se poate monta pe vehicule de la marca Renault cu motoare pe benzina(1.4 16V,1.6 16V,etc.).
Se poate livra gratis in Brasov sau cu plata ramburs in toata tara!
Pretul pentru cele doua este de 200 lei!
espacern
Se pot vinde si separat !
valifilioreanu
salut, m-ar interesa pompa de apa separat in cazul in care se potriveste pe Laguna 1 din 1994, motor 1998 cc. benzina.
multumesc
alex 19 USV
@valifilioreanu, nu merge la tine

merge pe motoarele de reno 1.4 si 1.6 de pe logan ( numai 1.6 16v), clio 2 si 3, laguna 1 si 2. megane 1 si 2 , kangoo, modus, scenic, grand scenic si twingo 1.6

spor la vanzare
espacern
QUOTE(valifilioreanu @ 1 Oct 2009, 09:15)
salut, m-ar interesa pompa de apa separat in cazul in care se potriveste pe Laguna 1 din 1994, motor 1998 cc. benzina.
multumesc
*


Salut!Daca imi dai seria de caroserie iti spun ce pompa iti trebuie si daca este buna asta ce o am eu:dar si eu cred ca nu merge pe motorul de 2 litri cum am vazut ca ai in text smile.gif
espacern
UP!
espacern
UP!Ca poate are cineva nevoie de o curea si pompa de apa sa schimbe distributia!
espacern
UP!
saftonel
un ultim pret ? merge sigur pe 1.4 16V , pe langa astea imi mai trebuiesc si rolele.Le ai cumva? tre sa fac distributia ca deja are 130k
espacern
[quote=saftonel,13 Oct 2009, 13:14]
un ultim pret ? merge sigur pe 1.4 16V , pe langa astea imi mai trebuiesc si rolele.Le ai cumva? tre sa fac distributia ca deja are 130k
*

Ai PM!
saftonel
pe rola scrie 1.6 16v sigur merge si pe 1.4?
espacern
QUOTE(saftonel @ 13 Oct 2009, 19:04)
pe rola scrie 1.6 16v sigur merge si pe 1.4?
*


Nu am rola!Imaginile din fotografie sant de la pompa de apa cu ambalajul original si cureaua de distributie pe care scrie si 1.6 16V dar este acelasi pentru cele doua motoare:1.4 16V si 1.6 16V!Merge sigur in proportie de 99.99999%!
espacern
UP!
espacern
UP!
espacern
UP!
espacern
UP!
espacern
UP!
espacern
UP!

24 Oct 2009, 08:13:
Pentru ca multi sunt interesati de pret separat pe fiecare:
pompa de apa=150 lei
curea de distributie=75 lei
pret pe cele doua=200 lei
Numai bine!
espacern
UP!
AsmVax
1. De ce le vinzi?
2. Care este ultimul pret, pentru amandoua?
3. Merg pe solenza 1.4?
espacern
AsmVax=1=le vand pentru ca nu imi folosesc si din nevoia de Bani!
2=pretul este de 200 de lei
3=trebuie sa stiu cod de motor
Numai bine!
espacern
UP!
espacern
Sus! cu el ca poate vrea cineva sa schimbe distributia la 1.4 sau 1.6!!
adrian_yza
merge pe 1.6 16v megane 2.1 pompa? un pret?
espacern
@adrian_yza=pompa de apa singura fara curea costa 150 lei!este buna si pentru motorul de 1.6 16V!
espacern
UP!
Pompa de apa noua!
Curea de distributie noua!
Pentru motorul renault 1.4 16v si 1.6 16v!
gl_mmm
QUOTE(espacern @ 23 Oct 2009, 20:06)
UP!

<span class='edit'>24 Oct 2009, 08:13:</span>
Pentru ca multi sunt interesati de pret separat pe fiecare:
pompa de apa=150 lei
curea de distributie=75 lei
pret pe cele doua=200 lei
Numai bine!
*



Iti ofer asa:

pompa de apa=100 lei
curea de distributie=50 lei
pret pe cele doua=150 lei

Mai mult nu ofer pt ca am deja o oferta intr-un pret similar.
Daca accepti, suna-ma (0723.670.601 - Mihnea) pt nu prea intru pe reno.ro
Multumesc!
espacern
@gl_mmm=Multumesc atentiei acordate anuntului meu dar pretul oferit de tine nu este suficient!Mai bine accepta cealalta oferta,pe care zici ca o ai, mai ales daca este vorba tot de piese de aceeasi calitate ca cele pe care le vand eu(pompa de apa Valeo,curea Continental)folosite la montarea de origine Renault!Daca te hotarasti totusi pentru piesele mele imi va face o reala placere sa fac afacerea cu tine!Numai bine!
espacern
UP!
espacern
Doar pentru cine are de schimbat distributia!Sau pompa de apa!
gl_mmm
QUOTE(espacern @ 9 Nov 2009, 17:25)
@gl_mmm=Multumesc atentiei acordate anuntului meu dar pretul oferit de tine nu este suficient!Mai bine accepta cealalta oferta,pe care zici ca o ai, mai ales daca este vorba tot de piese de aceeasi calitate ca cele pe care le vand eu(pompa de apa Valeo,curea Continental)folosite la montarea de origine Renault!Daca te hotarasti totusi pentru piesele mele imi va face o reala placere sa fac afacerea cu tine!Numai bine!
*



Vreau sa cumpar decat pompa de apa. Nu pot sa dau PM.
Noua mea oferta este 150 lei (doar pompa de apa Valeo), cu taxele postale incluse in acest pret. Daca accepti suna-ma tu, te rog! (Ai nr. meu mai sus)
Multumesc!
espacern
UP!
espacern
UP!

28 Nov 2009, 01:03:
Pompa si cureaua au plecat spre adrian_yza!
Sa le foloseasca cu bine!
Se poate inchide topicul,multumesc tuturor!
Numai bine!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.