Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Cauciuc pe 16
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
espacern
Vand 2 cauciucuri cu profil de iarna(300 lei) si 2 cauciucuri cu profil de vara(200lei) uzura 20% Sant de marca Michelin toate 4 !
espacern
Pretul din paranteza este pentru set nu per bucata!
Deci setul de 2 cauciucuri cu profil de iarna=300 Lei
espacern
Cauciucuri de marca=Michelin Pilot Primacy

6 Oct 2009, 20:21:
UP!
espacern
UP!
espacern
UP!
espacern
UP!
espacern
UP!
Bongiovi
ai vreo poza cu ele ma intereseaza cele de iarna

19 Oct 2009, 21:04:
eu am un renault laguna 2 si am cauciucuri 205/55/16 da as vrea ori sa pun jenti pe 17 insa mie ca fac praf bucsaraia ori sa maresc latimea cauciucurilor si sa pun acest 225/55/16 are insa ceva daca pun doar 2 cauciucuri 225 si celelalte 2 le las 205? se potrivesc presupun si 225 daca eu am 205 nu am facut proba daca incap dar cred ca da tu tot pe laguna 2 le-ai avut?
espacern
Bongiovi= Astea sunt cauciucurile=2 bucati x 225/55/16 Michelin Pilot Alpin la pret de 300 lei setul!Merg montate si pe Laguna!
espacern
UP!
VF1BG0
Salut espacern,

Poti sa pui poze si cu cele de vara? Si sa te uiti care e dotul la toate 4?

Multumesc
espacern
Salut VF1BGO si scuze de intarziere(am fost plecat din tara)!Cauciucurile de iarna s-au vandut iar cele de vara au DOT =F33P C82!Am sa pun si poze in curand!Numai bine!
espacern
UP!
VF1BG0
Salut espacern,

am fost si eu plecat .. prin spital cateva zile. Ai apucat sa faci poze cu cauciucurile? In principiu ma intereseaza chiar daca sunt de vara.

Imi fac iarna car si vara sanie smile.gif
espacern
Scuze inca o data si uite si poza cu pneu de 16 de vara!
espacern
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.