Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Cedez Leasing Mitsubishi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Donkey
Masina o am din 2007 noiembrie, are 98 CP si 30 000km iar ca dotari are urmatoarele : Aer conditionat automat, 6 airbaguri, servodirectie, geamuri electrice cu impuls ( toate ), oglinzi electrice incalzite, Radio/cd/mp3 sony, alarma viper, senzori parcare, tips sport, jante aliaj, abs, ebd etc.
Mai sunt de achitat 32 de rate a cate aprox 120 EUR - 115 mai exact ( le-am facut mici ) fara valoare reziduala intrucat am platit un avans consistent cand am achizitionat masina .
Pretul de cedare leasing e 5000 eur ( in conditiile in care deja am platit mai mult de 8000 euro ) . Usor negociabil! URGENT!

Motivul? O buburuza mica si foarte puternica ... ati ghicit ..., Clio Sport! biggrin.gif wink.gif

Donkey
Up! wub.gif
cojocaru27
ofer 2500 euro
Ion Cojocaru
0744383126
Donkey
MUltumesc de oferta, aveti PM.
Donkey
sus!
Donkey
sus!
Donkey
Valabil!
Donkey
up din nou! biggrin.gif
Donkey
Sus din nou!
Donkey
Revizia de 30 000 km facuta! Pretul ramane acelasi smile.gif
Donkey
Am uitat sa specific : garantie pana in 2010 in august wink.gif ( adica UP )
Donkey
SUS! Astept oferte!
florin_drn
Iti ofer 3000 euro. Imi place masina dar nu pot mai mult.
Donkey
Iti multumesc pentru oferta ( Imi dau seama in ca nu este la misto cum mai se intampla ) insa masina nu o pot da sub 4 500 E ( asta fiind ultimul pret .. NEnegociabil ) din motivul ca fara banutii astia nu imi pot achizitiona ce imi doresc eu .
Altfel spus, nu imi pot plati avansul pt cealalta masina .

Daca te razgandesti sau doresti alte informatii, iti stau la dispozitie oricand.


Andrei
florin_drn
De fapt...cred ca as mi avea nevoie de ceva informatii: unde e facut leasing-ul, daca rata include si CASCO si, eventual o poza cu interiorul masinii daca ai.
Iau in considerare pretul cerut de tine si mai incerc sa fac rost de ceva bani. Chiar ma intereseaza masina!
Donkey
Leasingul e facut la BCR, rata nu include Casco ( care intamplator tot la bcr e facut tinand cont ca si leasingul e la ei si asa se misca mai repede smile.gif )

Poze la interior o sa fac maine si o sa postez sau o sa iti trimit daca imi lasi un mail

Toate cele bune.
florin_drn
florin_drn@yahoo.com
Multumesc
Donkey
Sus!
Donkey
Valabil!
Donkey
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.