Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese renault megane 1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
aseldmi
dezmembrez renault megane 1,
motor 1,6 16valve-500euro,
cutie viteze 5trepte-250euro,
masina este an 2001,
aripa dreapta gri metal- 100lei,
volan cu airbag sarit 100lei,
usa fata dreapta putin lovita 200lei,
usa spate dreapta 200lei, fete de usi pentru ambele usi,
pompa servo-50euro
,4 genti (una putin incarnita cred ca se paote face) dau si la bucata cu tot cu cauciug pe ea, masian a avut 40.000km
Vallybz
granitura termostat?
aseldmi
vallybz ai pm
aur
Capac motor?
aseldmi
l-am pus la mine pe megane
catalin8_8
deflectoarele de aer de sub bara fata,3 bucati(2 laterale si unul central care vine sub radiator)le ai?un pret?
aseldmi
ai vrut sa spus scuturile de sub radiator, nu le am , le-am dat azi cu tot cu bara fata , a venit cineva dupa ele, mi pare rau
catalin8_8
da,cel central era sub radiator iar cele laterale vin prinse de bara si contraaripa de plastic
daca nu le mai ai ....succes la vanzare!
aseldmi
incearca la adisuciu are megane de dezmembrat
aseldmi
up
aseldmi
up
duucuu
Salut o poza cu volanul se poate , al meu s-a sters intr-o parte si as vrea sa il inlocuiesc.
aseldmi
cam in o ora , defapt pana mai pe seara pun poza cu volanul, nu am aparat acasa, e impecabil, nu are urme de uzura, are cam 40000km masina, proprietarula a avut 78 ani si a avut grija de ea
duucuu
ok, astept
aseldmi
imi pare rau volanult nu e ok, nu are semne de uzura dar e un pic deformal in partea dreapta jos exact in portiunea mica nu e drept exact in zona unde vine contactul, il scot din vanzare ca nu are rost
Dodone
Cotiera dintre scunele fata o ai ? Daca da, la ce pret ? Ai cumva macara electrica geam spate stanga ?
aseldmi
nam cotiera, nu stiu exacti daca exista cotier pe megane 1 , poate , macara numa manuala
Vallybz
sistemul de inchidere/deschidere porbagaj...ma intereseaza motorasul....precizez ca nou e 16 lei dar are turatia prea mare
aseldmi
stiu ce zici dar am dat usa de la porbagaj la fier vechi ca toata era indoita si nu am dat jos decat stopurile
Vallybz
acelasi tip era si la usita de la rezervor
aseldmi
UP
teal_c
Am un megane I din 2002, este 1,9 DCI si m-ar interesa rezervorul de la instalatia de spalat parbrizul, afisorul de la radio-cd (cel care arata ora si temperatura), un twiter daca ai, bandou de pe plafon (cel din cauciuc....mi s-a rupt capatul acela care ajunge la chederul de la parbriz si e tare inestetic) si..........poate mai cautam ceva. Apropo...sunt in Bucuresti....ceva preturi si contact?
Multam fain.
aseldmi
am rezervorul pentru apa de parbriz, nu stiu un pret, nu mam informat ofera si ne intelefgem, bandou acela nu stiu daca il am, merg in 2 ore la garaj si iti spun

14 Oct 2009, 17:12:
si displeiu care afiseaza radio cred ca il am, cum ajung acasa iti dau pm,

14 Oct 2009, 23:15:
80 lei tot ce mi-ai cerut inafara de bandou care nu il gasesc, sunt din arad, trimit si prin curier
aseldmi
up
aseldmi
up
aseldmi
up
Vallybz
pompa de servo ma intereseaza....poti pune mai multe poze cu ea si codul?
aseldmi
pompa servo 50euro
aseldmi
up

20 Oct 2009, 19:02:
up
DIDE
Intinzator curea accesorii ? O poza , poate si un pret ?
aseldmi
poze cu intinzatorul
aseldmi
up
DIDE
Imi pare rau. Nu este ceea ce imi trbuie mie.
aseldmi
up
Dsign
sefe, o poza cu etrieri si fuzete fata? spatele e cu tamburi?
slider2
proiector ceata dreapta. ce pret si din ce oras esti??
mad toz
salut, cablu de kilometraj ai? daca da la ce pret
dmt_ctl
proiectoarele le mai ai?un pret?
codice73
Salut!, ma intereseaza galeria de evacuare si pompa de servo(daca o mai ai)
Merci!
aseldmi
galerie evacuare este, pompa servo s-a dat
aseldmi
up
edug
Capota mai este?In ce stare se afla?La ce pret?O poza va rog daca se poate.Multumesc anticipat
aseldmi
imi pare rau capota nu mai e, aripa dreapta din parte fata mai am si elemente mecanice


11 Nov 2009, 08:56:
aripa dreapta 100lei culoare gri metal
aseldmi
UP
linke
M-ar interesa ce cod are cutia de viteze. Îmi trebuie pentru un Scenic din 2002, 1.6 16V. Aștept răspuns dacă mai este cutia. Mersi mult.
aseldmi
up
aseldmi
up
cristixxxlog
centuri spate ai?
aseldmi
da am, ma uit dimineata daca le-am pe toate
cristixxxlog
spune-mi si un pret pt ele te rog. din ce oras esti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.