Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] body kit unicat RS
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
j.d
Vand body kit custom Megane Sedan 2.2.
Bady kit-ul consta in:

- bara fata originala Renault Sport, completa cu toate accesoriile
- bara spate custom, unicat cu design RS (contine si grilele)
- portbagaj custom, unicat, evazat si cu eleron incorporat
- evacuare originala Megane R26

Toate in stare perfecta.

PRET: 2.000 Euro sau 1.600 Euro cu piesele la schimb.


Poze:
speedman
Salut, masina ta este superba! Nu inteleg de ce vrei sa o strici. Componentele sunt doar la pachet sau si pe componente? M ar fi interesat un pret pentru spoilerul fata. Bafta oricum!
Bacu
salut j.d. baghetele laterale de la geamuri le dai? tot cromate sunt sau ai gasit unele mate? dry.gif
orenstains
cat vrei pe bara fata
j.d
Se da doar la pachet.
Speedman, nu o stric, vreau sa o fac altfel, si ar fi pacat sa stric piesele existente deja.
Bacule, alea raman pe masina. tongue.gif
valikris2002
masina nu o vinzi? 04.gif
j.d
Daca in momentul de fata s-ar gasi cineva care sa o cumpere asa un pic modificata cum este, cred ca as fi relativ tentat sa o dau, desigur la un pret corect.
orenstains
vreau si eu daca poti sau daca ai carcasa pentru gps
b76bgaarh
jd..mai bine faci un schimb cu un megan nemodificat.....
speedman
J.d. ce inseamna un pret corect? Decat 2000 e pe kit mai bine cumpar masina. Care ar fi pretul corect? Multumesc.
j.d
Undeva pe la 13.000 Euro ar fi un pret relativ corect pentru mine, adica aproape jumatate din cat a costat masina plus modificarile. Dar sunt convins ca nu exista nici o sansa sa o dau la pretul asta in zilele noastre.
R19/16v
Urmatoarele abateri de la subiect vor fi sanctionate.
speedman
Salut, daca intervine vreo schimbare de pret sunt interesat. Bafta si succes.
j.d
Din lipsa timpului necesar pentru a construi un alt body kit, momentan acest anunt nu mai este valabil. Va multumesc tuturor pentru interes.
RHADOOS
BUNA SEARA! AS VREA SA IAU LEGATURA CU DL J.D. SI NU STIU CUM SA FAC. SUNT INTERESAT DE MAI MULTE PIESE PE CARE DANSUL VREA SA LE VANDA. AM NEVOIE DE UN NUMAR DE TELEFON. VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.