Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Marco24
Salutare. Am un amic care vinde mai multe piese din dezmembrarea unei Supernove la preturi foarte bune. Eu am cumparat ax volan inferior, aproape nou, la 50 ron. Din pacate nu mai stiu exact toate piesele disponibile, voi incerca totusi sa pun cateva preturi la cele pe care mi le amintesc. Pentru contact, persoana este in Campia Turzii, Cluj, telefon: 0742862747 sau 0264367970.

Piese:

- portfuzeta(sper sa nu scriu prostii)+disc frana+etrier+placuta=100 ron
- aeroterma completa(calorifer nou cupru)nu este model clima= 100 ron
- usi complete(3 la numar, bleu, stare f. buna) = 150 ron
- caseta directie = 150 ron???
- ax volan superior = 50 ron
- bord complet(impecabil) = 100-150??
- volan; schimbator de viteze cu husa, maciulie; elemente de la servo;pedale, conducte frana;puntea spate; toate plasticele de la interior; centurile etc.

Masina avea pana in 30.000 de km si tocmai efectuase itp-ul cu succes. Preturile sigur pot fi negociate(la cele cu semnul intrebarii nu sunt sigur de pret). Spor la cumparat.
mariandinca
fetele de usi nu stii daca le are?
anecula_08
Eleron are?
sergiu-iulian
corect.eleron are?ma intereseaza si pe mine.si ce culoare? biggrin.gif
Marco24
salut...nu are eleron iar fetele de usi se dau impreuna cu usa completa.Bafta.
gino73
Bordul complet impreuna cu aeroterma? cat este daca mai este?
Si ceva poze?
mariandinca
pe mine ma interesau fetele de usi interior(capitonajele),le are sau nici pe astea nu le da separat?
Marco24
salut...am pus mai sus un numar de telefon. Daca sunati aflati detaliile legate de piese. Nu eu vand acele piese, am facut doar un favor omului. Bordul si aeroterma arata foarte bine....le-am vazut cu ochii mei. Pret?..cred ca 200-250 ambele. In legatura cu fetele de usi, am scris mai sus(m-am prins ca cele din interior iti trebuie tie) ca se dau impreuna cu usa completa(ca doar nu ma refeream la fata de usa din exterior).Bafta. icon_mrgreen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.