Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SUPERNOVA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Blue_Eyes
Supernova, model Rapsodie, an 2001, 106.000 km, , schimbat consumabile, toba noua, jante aliaj, cotiera, huse, casetofon original, ITP 04.2001.
Pret 6.000 lei fix
Are probleme cu oalele spate.
Suplimentar vand luneta supernova, eleron si usa stanga spate (fata usa, geam, macara, )
sergiu-iulian
ma intereseaza eleronul.ce culoare ii si cat vrei pe el?
mersi
makeme
Poze te rog,

si nu mai are itp din 2001 ?
sergiu-iulian
sau un numar de telefon daca poti posta
optyc
jantele de aliaj sunt cele originale de sn ; sunt zgariate, lovite, strambe, indreptate, sau mai stiu eu ce? ce pret ai dori pe ele?
Blue_Eyes
Sergiu-Iulian : Eleronul are culoare alba , nu mai are insa lampa de stop pe el. Pret 50 de lei
Optyc : Jantele sunt cele originale de SN. Sunt putin zgariate (deh..borduri), insa se dau impreuna cu masina.
Makeme: Sorry pentru eroarea din post. ITP-ul este valabil pana in 04. 2011.
O sa vin si cu poze zilele astea cand ajung la tara sa ai fac poze ( Eu am o alta masina acum, si DSN-ului nu i-am mai facut asigurarea)
Pentru cei interesati tel: 0720.411.620
sergiu-iulian
50 de lei negociabil eleronul?
Blue_Eyes
QUOTE(sergiu-iulian @ 12 Oct 2009, 20:16)
50 de lei  negociabil eleronul?
*



Da, negociabil. Diseara ajung la tara si o sa urc si poze cu DSN-ul si restul
sergiu-iulian
sa nu uiti poze cu eleronul biggrin.gif
sergiu-iulian
nu se mai aude nimic de pozele alea?biggrin.gif
Blue_Eyes
UP!
Vin si pozele zilele astea. Nu am avut timp sa ajung sa le fac. Promit ca pana Luni se rezolva.
Blue_Eyes
UP!
AdrianSavu
Vreau sa cumpar eu jantele sau sa facem un schimb (iti dau jantele mele de tabla + diferenta ).
Ce zici ??
Blue_Eyes
Jantele se vand numai impreuna cu masina.
Vladd
Baieti, voi nu vedeti ca omul nu dezmembreaza masina, ci o vinde intreaga?
sergiu-iulian
eleronul nu este orginial de supernova,asa?ca cel original trebuie sa aiba 3 "picioruse".asta parca are numai doua.
Blue_Eyes
Eleronul este dat jos de pe un alt haion de supernova. Nu stiu de ce are 2 picioruse si nu 3. Vad ca cel de pe masina are intradevar 3 picioruse. Ma rog...asa e el
Up! pentru DSN

20 Oct 2009, 11:50:
UP!
Blue_Eyes
UP!
Blue_Eyes
UP!
Blue_Eyes
UP!
Blue_Eyes
UP!
Blue_Eyes
UP!
Blue_Eyes
UP!
Blue_Eyes
5500 ultimul pret. Up!
Blue_Eyes
UP!
Blue_Eyes
UP!
Blue_Eyes
UP!
Blue_Eyes
up!
dragosvoda_is
oalele in ce stare sunt?
daca vrei sa vinzi o supernova crer ca prima poza ar trebuie sa fie cu oalele.... tongue.gif
LE:
acum am vazut ca are pb cu oalele...
silviu4you2003
Am avut si eu una exact ca a dumenavoastra si avea si AC, tot asa avea jante si eleron. Rapsodie nu are AC nu?
Chiar o poza cu oalele si un ultim pret! Consumul cum e?
sergiu-iulian
Rapsodie nu are A/C,numai CLIMA
Blue_Eyes
Modelul Rapsodie intradevar nu are AC. Poze cu oalele am sa pun zilele astea. Consumul e 7-7,5%
Blue_Eyes
UP!
marcykone
Luneta,stii cumva e in regula?Adika liniile acelea de dezaburire sunt ok?Daka da.zii un pret
Blue_Eyes
Luneta s-a vandut.UP! pentru DSN
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.