Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante + Anvelope Iarna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
quze
Salut,

Michelin Alpin 205/55/16, uzura 25-30% maxim cu jante tabla. Distanta intre prezoane 5 x 108.

Pret: 250 euro

Contact: 0766 928 371
quze
Up!
mateicip82
Pune si tu niste poze ca asa merge treaba mai bine.
DragosHP
Pune niste poze te rugam ! locatie? posibil sa fiu interesat pentru Focusul meu.
quze
Jantele sunt destul de murdarea nu aveti ce sa vedeti. Garantez ca nu sunt indoite si nici nu au fost vreodata cat si gradul de uzura pe care l-am spus mai sus al cauciucurilor.
In functie de cati km faceti in cele 3 luni de iarna mai au carne de la minim 2 la maxim 4 ierni.
Locatie Bucuresti, Militari. Nu trimit in tara.
quze
Up!
quze
Up!
quze
Up!

600 ron cauciucurile
500 ron jantele
quze
Up!
gruita2005
Pune poze cu jantele sa vedem daca sunt lovite sau nu te rog frumos. SI te rog sa precizezi cate jante ai ca nu scrie niciunde. biggrin.gif si daca au fost folosite in Romania.
quze
O sa incerc sa pun o poza cu o janta. Jantele sunt cum au iesit pe fabrica negre, ne-zgariate, ne-indoite, folosite in Germania daca conteaza atat de mult.

25 Oct 2009, 21:37:
Ceva poze cu telefonul, din pacate am ramas fara baterii la camera

4 jante am la vanzare. Am banuit ca se poate deduce din moment ce nu am precizat 1, 2 sau 3 ....
Yutcaru
Care e motivul pt care nu trimiti in tara?
Eu sunt interesat numai de jante,plata se face prin curier,nu imi da marfa pana nu achit banii,nu ai de sa-ti fie teama,banii yi vei primi 100%.
Te-ai razgandit?
quze
Am foarte multa treaba la servici deocamdata, posibil de saptamana viitoare sa trimit si in tara.
Yutcaru
Eu as vrea sa le cumpar,sunt foarte interesat de jante,dar acuma trebe si tu sa te hotarasti.Cu cat mai repede cu atat mai bine,pt mine si pt tine.
Ai aici nr meu de tel 0723539149 -Gabi.
Cand te-ai hotarat,vb,curier,banii jos,toata lumea fericita,nu? wink.gif wink.gif

26 Oct 2009, 18:29:
Daca e totul ok ( pt buzunarul meu biggrin.gif ) poate cumpar si 2 cauciucuri ( vreau sa pun numai pe fata,unde e tractiunea ) pe spate nu ma intereseaza.
quze
Iti trimit 4 jante si 2 cauciucuri dar cel mai devreme ne auzim joi.
quze
Maine voi lua legatura cu user-ul Yutcaru, last chance.
chitsro
pe mine m a r interesa anvelopele , ce dot au?
quze
DOT 3202, sper ca m-am uitat bine.

30 Oct 2009, 00:02:
Pret nou 200 EURO
chitsro
au 7 ani anvelopele ....destul de mult pentru niste anvelope de iarna
quze
Nu au nici un semn de imbatranire d-asta si credeam ca au max 3-4 ani.
Yutcaru
Cand poti maine ( pana in ora 18:00 ) sa ma suni,ca sa vb despre ce si cum.
quze
Niste poze de mai buna calitate. Pret 200 euro FIX
Yutcaru
Astazi daca ai timp suna-ma ca sa vb despre ce si cum.Sunt interesat de jante si 2 cauciucuri in prima faza.
Daca poti sa ma suni,sau daca vrei te sun eu,da-mi un nr de tel.
chitsro
un pret final pt anvelope? m ar interesa toate 4 , sunt din bucuresti
quze
Up! 200 euro FIX
quze
Up!
adebisi1984
un pret doar pt anvelope
quze
Prefer sa le vand impreuna (jante + anvelope) la 200 euro.

Up!
quze
Vandute, se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.