Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Symbol
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bobovis
Pret:
5500E (negociabil)
An Fabricatie: 2006, inmatriculata 11.2006
Carburant: Benzina
Rulaj: 19,000 km
Capacitate: 1,400 cmc
Putere: 75 CP
Dotari:
- ABS
- Aer conditionat
- Airbaguri frontale (sofer+pasager)
- centuri fata reglabile pe inaltime
- scaun sofer reglabil pe inaltime
- proiectoare
- radio-cd + satelit de comanda pe volan
- oglinzi reglabile electric si incalzile
- geamuri electrice
- servodirectie
- volan reglabil pe inaltime
- bancheta rabatabila 1/1
- culoare gri metalizat ( gri platine)
Masina a fost folosita in regim de familie, primul proprietar fiind socrul meu care o si vinde de fapt, interiorul este impecabil, dpdv tehnic masina nu a avut nici o problema si nu a fost implicata in vreun accident. carte de service si revizii la zi.

Contact: 0724043478 sau 0752227317, Bogdan


12 Oct 2009, 19:06:
"ofer max 4000 cu test in prealabil, mail rbarbieru@yahoo.com"

Deoarece PM-ul meu nu permite trimiterea de mesaje, raspund aici:
NU, MULTUMESC!
Acum, sincer, pentru oricine are de gand sa faca oferte de acest gen, in bataie de joc, sau cu ganduri de samsar ieftin, mai bine sa se abtina!

Anuntul spune "VAND", nu "IMI BAT JOC DE EA".

Multumesc anticipat.

13 Oct 2009, 18:34:
Sus cu ea!
UPDATE PRET 5400 NEGOCIABIL!!!
celebris
Vezi si tu preturile si o sa vezi ca atata timp cat masina face 4 ani(revizie) nu cred ca o sa reusesti sa o dai cu 5500. un pret de 4-4500 este mai aproape de realitate. Si nu uita ca masina noua a fost cam 8000 si ceva. Eu ti-am facut o oferta si nu cred ca te-am jignit cu ceva. Daca nu obtii cat vrei tu mai bine pastreaz-o. NU sunt samsar, mai am o masina la fel in familie si mai vreau una.
ionut L.
masina din poze este cea care se vinde? intreb pt ca ai zis ca este gri metalizat iar in poza se vede ca-i albastra
bobovis
Da, scuze, eram cu gandul la a mea.... blush.gif
Masina este cea din poze, voi incerca zilele astea sa fac unele mai de doamne ajuta....

QUOTE(celebris @ 14 Oct 2009, 10:43)
Vezi si tu preturile si o sa vezi ca atata timp cat masina face 4 ani(revizie) nu cred ca o sa reusesti sa o dai cu 5500. un pret de 4-4500 este mai aproape de realitate. Si nu uita ca masina noua a fost cam 8000 si ceva. Eu ti-am facut o oferta si nu cred ca te-am jignit cu ceva. Daca nu obtii  cat vrei tu mai bine pastreaz-o. NU sunt samsar, mai am o masina la fel in familie si mai vreau una.
*



Din pacate matematica invatata de mine spune ca 2009-2006=3...ani, adica. Pe 11.11.2009 face fix 3 ani.
In postul de vanzare am pomenit cuvantul magic "negociabil"...ceea ce poate sa insemne ceva mai putin sau mai mult, depinde de cum se pune problema. Dar in "max 4000" cum spui tu, mai bine o dau de rapa si iau banii de la CASCO....
By the way, revizia de 3 ani tocmai s-a facut.....


UPDATE PRET 5350 EURO.... smile.gif
bobovis
Sus cu el!!!!!!!

UPDATE PRET 5200, negociabil!!!!!
bobovis
Nu vrea nimeni o masina impecabila???

UPDATE PRET 5100 NEGOCIABIL!!!
bobovis
5000? Se gaseste cineva??? sad.gif
bobovis
4900????? blink.gif
bobovis
UPPPPPPPPPPPPPP!!!!
bobovis
4800, negociabil, pentru o masina impecabila..... sad.gif
bobovis
4700 negociabil si urgent!!!!
bobovis
4500 euro fix pentru o masina impecabila, cu rulaj modic!
Anuntul este valabil pana duminica, 08.11.2009.


S-A VANDUT, SE POATE INCHIDE.

MULTUMESC PENTRU GAZDUIRE!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.