Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] VOLVO 460 GLE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tycky
Vand sau schimb Volvo 460 gle, fab. 1992, 1721 cmc., 102 cp. Legatura dintre masina si acest forum este aceea ca Volvo este echipat din fabrica cu motor de Renault 25. Dotari: inchidere centralizata, geamuri electrice fata, oglinzi electrice incalzite, trapa bipozitionala electrica, antena electrica retractabila, scaune fata reglaj 3 pozitii(reglaj lombar), bancheta fractionara rabatabila, cotiera fata-spate, avertizor sonor lumini aprinse, jante aliaj, proiectoare. km. in bord 120.000. Motorul functioneaza bine, nu papa ulei; de la ultimul schimb de anul trecut si pana acum doua luni(cand i-am facut schimbul) nu am completat nici un gram. Interiorul este ireprosabil. Tapiseria este originale si se prezinta ca noua; dealtfel a fost si foarte bine intretinuta. . La vanzare pretul este de 2300 euro negociabil. Masina este inmatriculata pe Tulcea, ITP pana in 10/2010 asigurare pana in 04/2010. Pentru cine vrea sa ma contacteze telefonic, nr. meu este 0761534774.
Adi86
Cu ce vrei s-o schimbi?
tycky
Depinde de oferta! In primul rand vreau o masina cu max. 1600 cmc., oligatoriu in 4-5 usi, sa am spatiul si confortul pe care-l asigura masina mea si dotari asemanatoare.

15 Oct 2009, 13:22:
Pentru @Adi86:- Este foarte convenabila si destul de tentanta toata treaba asta dar momentan nu-mi permit. M-am gandit si eu la o asemenea varianta dar deocamdata ma abtin. Oricum mersi mult si sincer iti spun ca ar fi fost o afacere buna!
Adi86
No problem! wink.gif
Bafta la vanzare smile.gif
tycky
up!!! valabil!!!!!
tycky
Chiar nu vrea nimeni o masina buna, spatioasa si confortabila???
tycky
Uppppp!!!!! Vand sau schimb cu auto an si dotari similare!!!!!
argon
QUOTE(tycky @ 15 Oct 2009, 09:27)
1721 cmc
*


QUOTE(tycky @ 15 Oct 2009, 11:36)
In primul rand vreau o masina cu max. 1600 cmc
*


nu te supara, dar ca vrei s-o schimbi cu una similara cu acelasi spatiu, vechime si dotari, dar motorul cu doar 100 cc mai mic, ridica semne de intrebare..
tycky
Si anume??? Exemplifica te rog!................Daca as fi vrut un motor mai mare ar fi fost tot cu semne de intrebare? Chiar nu inteleg sensul acestui comentariu!!!
vlpvlp06
Salut!

Incearca sa postezi anuntul si pe volvo club.
maryusuku
se incadreaza la alte taxe ,de exemplu asigurarea(pana in 1600)
spor la vanzare!
tycky
up!!!!!
IRONICK
QUOTE(tycky @ 19 Oct 2009, 11:34)
Chiar nu inteleg sensul acestui comentariu!!!
Nu-l baga in seama, este doar invidios ca el are un cotet de masina.
tycky
up!
tycky
Hai la volvooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! charge.gif
tycky
up!
tycky
up!!! conoscatorii stiu de ce!!!!! sofer4.gif

28 Oct 2009, 13:18:
up!!! 2100 euro!!! wacko.gif
tycky
up!
tycky
up!!! valabil in continuare!!! astept oferte cu autoturisme dotari similare (an, capacitate, motorizare diesel sau benzina, etc.)
tycky
up!!!
tycky
sus!
tycky
up!
tycky
up! cool.gif
tycky
ups !!!!!!!!!!!!!!!! smile.gif
tycky
Se poate inchide!
Multumiri Clubului Renault!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.