Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Secțiuni forum
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
C a t a l i n
wink.gif
ionut.tanase
mai lipseste un posibil raspuns: "Nici una" ... asta pentru a fi cu adevarat un sondaj pertinent wink.gif .
AR-18-MOS
Off,
SLZ, dar nici SRN nu e departe.
On,
Nu frecventez nici una.
sergiu-iulian
OFF,@AR-18-MOS care este motivul care te face sa crezi ca SLZ si DSN sunt cele mai prost sectiuni moderate??
ON,nici eu nu prea frecventez nicio sectiune.
argon
una e sa fie prost moderate si alta e sa nu fie moderate.
Maskatu
Sunt curios ce intelege domnul Catalin (MAERSK) prin expresia "prost moderat".

@ ar 18 mos : nu am primit nici un report din partea ta, asa ca degeaba arati cu dejtu'. Degeaba va plangeti, atata timp cat nu folositi functia REPORT, o mana de oameni nu pot veghea zeci de mii de useri. Tocmai de aceea exista butonul REPORT, pentru a ajuta moderatorii, si pentru a semnala neregulile.
C a t a l i n
Prost moderat înseamnă aplicarea regulamentului în mod părtinitor, subiectiv, în funcție de animozități, fără argumente reale, în stil românesc.
vis-a-vis
Mi-a placut ca la faza cu "viata de dupa moarte", a l e x nefiind de acord cu ce-am zis, a preferat sa inchida topicul pe motiv de off-topic. Culmea e ca era off-topic inainte de a-si scrie si el parerea wink.gif

Maskatule, nu prea te cunosc, n-am treaba cu sectiunile impricinate, dar asta nu e raspuns de om matur biggrin.gif
MihaiD
C a t a l i n, ti-ai luat ban de la "gospodar" in mod absolut gratuit si fara nici o explicatie logica? Welcome to the club ph34r.gif
C a t a l i n
Nu doar pentru asta am facut acest topic. Dar da, are un mod absolut aparte de a acorda sancțiuni, și o logică numai de el știută privind pedepsirea "acumulării" de warn... biggrin.gif
bobo77
N-am avut probleme pina acum dar stiu ca majoritatea cunoscutilor mei de pe forum se pling.Si procentajul...
b76bgaarh
sa vedeti............regula offtopic.....
os
Fiin'ca topicul asta se anunta periculos -> inchidere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.