Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
payty
model 97-99. in orice caz sa nu fie pe injectie. ofer in jur de 4000 ron +- in functie de produs smile.gif. ma intereseaza sa fie in primul rand ok la caroserie si sa aiba vopseaua originala de fabrica.

baranga
...femeie nef8tuta si masina nelovita n-ai sa gasesti...
nu stiu daca mai gasesti dacie cu vopsea originala la anii aia.
eu iti urez succes si mare grija cand iti iei masina!!!
payty
ca sa fiu mai clar, nu ma intereseaza sa fie vopseaua in stare perfecta, pt ca la vara intentionez sa o vopsesc. vreau sa fie cu vopseaua de fabrica pt ca o vopsea noua poate ascunde multe probleme pe sub ea.

cat despre lovituri, sau alte probleme, ma intereseaza sa fie in stare perfecta la elementele care se schimba prin sudura. nu e o problema daca are de exemplu aripile fata in stare proasta, sau capota motor.
payty
up.
payty
up.
payty
up
vallyyy
asta te aranjeaza ? pretul este discutabil insa este oleaca peste 40 de milioane



DETALII : 98' , Itp valabil pana in 2010, asigurare, acte in regula, stare impecabila, geamuri omologate R.A.R., volan sport , impecabila estetic si tehnic vopsita in doua culori si trecuta in CIV/talon, vopsea pe baza de apa, trapa Germania, bord CN functional, ,panouri de usi interioare TUNNING COMANDA,
insonorizata, faruri ceata HALOGEN, motor refacut anul trecut, praguri si interioare usi impregnate cu MOLICOT, aprindere electronica, acumulator nou, portbagaj mochetat, SISTEM AUDIO JVC 4x45, BOXE DOMOTEC Germania, Istoric foto service.NU A SUFERIT AVARII
ACCEPT ORICE VERIFICARE SERVICE !!!

SE MAI ADAUGA 2 randuri de roti vara-iarna, jenti super balon CANADA
payty
up
cristianrobert
da alea pe injectie ce au ?
payty
nu vreau eu pe injectie. nu cred ca au nimic.
cristianrobert
ok. bafta!
SGM.MYKE
De asta ce zici?
http://www.daciaclub.ro/-VAND-Dacia-1310-1998-t157476.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.