Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] anvelope de iarna Solenza sau Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Trofin Liviu
De fapt Socrul meu vinde 4 anvelope Debica Frigo 165/70/13 cu tot cu jante de tabla + capace originale. Bonus o anvelopa Firestone 165/70/13 uzata 20-30%.
Pretul este de 700 lei fix.
Anvelopele provin de la Dacia Supernova pe care a vandut-o. Au fost rulate doar 800 km fiind cumparate iarna trecuta. Are hartiile de garantie la ele. Nu am poze sa va pun dar puteti sa va convingeti luand legatura cu el. Este din Bucuresti si il puteti contacta la telefon: 0770.420. 668 RDS preferabil sa sunati pe asta sau 0745.79.19.19 dar va raspunde soacra-mea.
Trofin Liviu
Nu le vrea nimeni? UP
optyc
cu 700 lei putem cumpara jante aliaj cu cauciucuri. parerea mea mai scade la pret dak vrei sa le vinzi.
Horyca
iti ofer 100 lei pe cele 4 jante de tabla... daca vrei trimite-mi un PM
ursul_bipolar
Si eu iti ofer 300 ron pe cauciucuri, este 120 ron unul nou.
Trofin Liviu
Nu sunt ale mele, nu ma bag! Puneti mana si sunati proprietarul, daca va intelegeti cu el bine! Eu le-am vazut-sunt ca si noi!
Valy90
Ofer 120 ron pe 2 cauciucuri.
Si daca ai pus anuntul trebuie sa te bagi.
Trofin Liviu
Imi pare rau dar cauciucurile nu se vand decat impreuna toate 4.Si , repet, nu ma bag , chiar daca eu am postat anuntul. Nu sunt ale mele. Eu doar l- am ajutat pe socrul meu prin postarea anuntului deoarece el nu are calculator si m-a rugat sa i le pun pe net. Decizia asupra pretului ii apartine in totalitate. Si oricum pretul ca pretul e negociabil dar stiu sigur ca nu le vinde separat 2 cate 2. Stima
arg_solenza
se combina cineva cu mine la cauciucuri in sensul in care sa iau io 2 si el 2??
ursul_bipolar
QUOTE(arg_solenza @ 1 Nov 2009, 01:42)
se combina cineva cu mine la cauciucuri in sensul in care sa iau io 2 si el 2??
*



Da, eu.
Trofin Liviu
Up!
Trofin Liviu
up!
Sudsemnatu
Debica Frigo 2 pe marimea asta sunt 120 de ron bucata peste tot.
4 x 120=480 ron
Jante de tabla - mai mult de 40 de ron nu e o bucata SH
4 x 40=160 ron
Anvelopa Bonus-nici nu are rost sa o evaluez.

La un calcul mic-reiese 640 de ron tot setul - si ai debica frigo 2 NOI.

So...mai umbla la pret daca vrei sa le dai.

mersi
ursul_bipolar
Debica frigo 1 110 ron bucata in real. Pretul este oricum mare, dar marfa lui pretul lui.
Trofin Liviu
Vandut! Multumesc se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.