Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante originale renault de aliaj
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
twingo_buc
M-am hotarat imi vand jantele de pe twingo. este un model f rar si f cautat. sunt pe 13'' cu distanta intre prezoane 4x100. nu cunosc ET sau alte dimensiuni la ele. va spun cau au anvelope 175/50/13. cele de pe spate sunt impecabile bridgestone potenza in valoare de peste 100 de euro. cele de pe fata sunt dunlop sport dar sunt duse trebuie schimbate. jantele necesita fiecare in parte ori roluiri sau indreptari din cauza drumurilor. nu sunt indoite rau. am mers cu ele cu viteza de 170kmh si nu tremura volanul decat un pic de la anvelope. in rest starea lor generala este buna. Tinand cont ca doar pretul unei jante la renault este de 120 de euro eu le vand pe toate 4 cu tot cu anvelope cu 190euro discutabil. in momentul de fata ele se afla montate pe masina. daca e cazul accept schimburi DOAR CU JANTE DE ALIAJ oferind diferenta daca e cazul un set de jante de tabla pe 13 cu anvelope. NU SE VINDE NIMIC SEPARAT. Daca va intereseaza nu veniti cu oferte jignitoare.
hellcat
Astept poze din care sa-mi pot da si eu seama ce inseamna roluiri sau indreptari.
Nu sunt din Bucuresti.
twingo_buc
mai pe dupa-masa sau maine pt ca nu e masina acasa acum. bafta.
twindanu
sal ma intereseaza jantele..da-mi un beep pe nr 0741116346 si te sun eu..ms
twingo_buc
hellcat scuze ca nu au aparut pozele pana acum da am capatat o otita. astept sa imi revin un pic si o sa duc masina la spalat sa iti fac pozele. twindanu: uite nr meu 0767 146 356, dar iti zic de acum ca nu le trimit prin curier.
twingo_buc
up

jantele sunt dupa cum urmeaza prima: stanga spate, a2a: stanga fata a3a: dreapta spate a4a dreapta fata. nu au fost curatate, e ceva negreala pe ele de la placute.

UPDATE: Rezervate pana maine la 20.00 pt twindanu
twingo_buc
vandute. au plecat la iasi catre twindanul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.