Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante tabla + cauciucuri pe 16
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tyyy84
Cum spune si titlul...se vinde un set de patru roti pe 16 - ( scenic 2, megan 2 )

- jantele sunt in stare perfecta, au fost cumparate anul trecut si folosite cu cauciucuri de iarna un sezon.
- cauciucurile sunt 2 de iarna ( michelin alpin ) in stare perfecta un singur sezon rulate...sunt ca noi...............iar celelalte doua sunt profil vara ( sunt destul de ok...unul are o galma...dar pentru acesta ofer o alta amvelopa care nu este montata...acelasi profil noua...care a fost pe rezerva )

-cele 4 cauciucuri sunt montate pe jante, sunt echilibrate doar trebuiesc montate pe masina

In final se vand 4 roti gata de plecare , 2 iarna , 2 vara, si o anvelopa separat noua...

atasez poze cu trei din roti...a patra era la spalat...

PRET 700 ron toate

0747134399
0762269996
PMG_tr
anvelopele michelin alpin , le vinzi separat? daca da, un pret te rog si locatia...de unde esti
chitsro
m ar interesa si pe mn 2 anvelope de iarna?ce pret ce dot?
Bacu
cat vrei pe 4 jante, fara cauciucuri?
tyyy84
deci ...ca sa raspund la toate intrebarile...


eu sunt din bucuresti...pe jante separta vreau 500 ron sincer prefer sa le dau cu totul... ar trebui sa merg sa scot cauciucurile de pe jante...alti bani...

in plus rotile sunt echilibrate deja...

daca va avantajaza pretul asta nu am nimic impotriva...dar sincer mai bine le luati cu totul si vindeti ce nu vatrebuie separat...


bafta
tyyy84
sus
chitsro
200 de ron pe jante?
tyyy84
scrie mai sus pretul

29 Oct 2009, 12:07:
sus
Gabi
daca se mai baga cineva la anvelope eu sunt dispus la 400 ron pe jentile de tabla.
tyyy84
suna-ma..am gasit eu separat sa dat cauciucurile...

bafta...e ok 400 ron

30 Oct 2009, 23:08:
jantele s-au dat...

la fel si cauciucurile

se poate inchide topicul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.