Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia sport
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
plsx
Masina 1988,Itp valabil pana la 24-01-2011,asigurare valabila pana la 04-07-2009

In cartea de identitate sunt trecut drept al 2-lea propietar...(masina se afla in posesia mea de 9 luni...

Masina este unsa sub aproape toate panourile posibile,ea neavand deloc probleme cu rugina(cea mai grava urma de rugina este o poctitura pe aripa stanga spate(vezi poza)

Kilometrajul este blocat(vitezometru merge) pe la 64.000 km,masina poate sa aiba si 200.000km(eu unul nu am nici cea mai mica idee),insa motorul inca este in mintile lui..eu am facut cu ea in jur de 20.000 km

Masina mai are alarma si inchidere centralizata..
Alte scaune,volan si pedale..
Masina este foliata de mine acasa..[nu a iesit chiar foarte bine]

Singurile probleme ale masinii sunt:

1.bieleta la directie din partea dreapta este dusa
2.ar trebui schimbate telescoapele pe spate ca troncai la gropi.
3.bateria-bateria este luata de pe masina care am luat-o in locul la asta si pusa pe dacia..nu stiu daca e buna s-au nu[masina a stat 1 luna pe dreapta si m-am jucat o multime la geamuri,faruti,clima..etc cu ea pusa pe celalta masina.S-ar putea sa fie buna.
4.cand am incercat sa aerisec franele am rupt aerisitorul din stanga spate.nici o problema are alt "cilindru" si conducte noi.numai ca ,ca sa pot merge atunci cu ea am pus o bucatica de cauciuc pe conducta sa pot merge numai cu franele pe fata si dupa asta mi-a fost lene sa il mai scot..



masina sta de aprox 2 sapt pe dreapta.
eu zic ca e pacat ca o dacie sport cu tabla buna pe ea sa stea cu 3 straturi de praf pe ea in strada..

pretul de vanzare este de 500 euro..[attachmentid=1627562186] [attachmentid=1627562189] [attachmentid=1627562190] [attachmentid=1627562191] [attachmentid=1627562192] [attachmentid=1627562193] [attachmentid=1627562194] [attachmentid=1627562195] [attachmentid=1627562196]
anecula_08
Niste poze din fata si din spatele masinii si de la motor?Folia are omologare?
plsx
folia nu este omologata..motorul este unul banal de dacie..

Poza de la motor este acum facuta+una care arata cum ii sta masinii cu 3 straturi de praf pe ea..


Masina va fi de vanzare pana cand ii expira asigurarea..daca nu o vand pana atunci o bag la conservat..
plsx
sus cu ea..

28 Oct 2009, 18:05:
450 e..
talibanu83
f12 2 timpi racit pe apa. amestecul il face singur , ie pe numele meu nu e ciordeala
ti-l ofer la schimb pe dacie . daca esti interesat id talibanu83
plsx
nu multumesc...nu am ce face cu el..si in plus am nevoie de bani



Le:raspuns pentru payty..nu pot trimite PM-uri


masina poate fi vazuta in orasul buhusi judetul bacau..
vine cineva maine care pare suficient de hotarat sa o cumpere;o sa va anunt daca se vinde maine....
plsx
sus cu ea..
plsx
sus.......
plsx
up.....
plsx
sus cu ea..
plsx
up.....
plsx
sus cu ea...nu vrea nimeni o sportiva cu tabla buna?
plsx
1500 roni pana pe 27 luna asta [atunci expira asigurarea]
plsx
sus cu ea..
gingasu
plsx Suntem plictisiti frate de dacii ( eu cel putin) .... smile.gif
plsx
QUOTE(gingasu @ 16 Nov 2009, 15:49)
plsx  Suntem  plictisiti  frate  de dacii ( eu  cel putin) ....  smile.gif
*




poate ca noi da...da un pasionat sau cineva care nu are masina nu e plictisit de dacie
plsx
sus....
riderontornadoes
ofer 200 de euro. astept raspuns, ca mai am una pe teava.
plsx
nici nu ma gandesc sa o dau sub 300 de euro..o fi ea dacie da totusi e masina
plsx
sus......
plsx
300 de euro lume...
plsx
sus....
plsx
sus..

27 Nov 2009, 15:51:
10 milioane[am nevoie de bani]...daca nu o vand pana pe 11decembrie o bag la conservat iar pretul se va dubla....
plsx
sus..
plsx
sus...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.