Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: bucsi bara stabilizatoare la logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Piese auto - Dacia Logan
liviu_buc
la solenza si supernova am auzit ca bucsile barei stabilizatoare se schimb intr-o veselie...la logan e oare la fel sau sunt mai rezistente?intreb deoarece masina mea cam zdruncina pana si la cea mai mica pietricica...
Steel Tormentor
Eu le-am schimbat pe la vreo 45 000 km. Erau praf.
bobo77
Da dar tot este prea mult spus "ca bucsile barei stabilizatoare se schimb intr-o veselie..."nu? si tu nu prea ai menajat masina aia mai deloc.Asta ca sa nu se sperie omul...
bogdan_90
eu le-am schimbat pe la 70.000 de km cele de la jumatate nu aveau nimic insa celelalte erau cam uzate.
liviu_buc
,,Da dar tot este prea mult spus "ca bucsile barei stabilizatoare se schimb intr-o veselie..."nu? si tu nu prea ai menajat masina aia mai deloc.Asta ca sa nu se sperie omul...''


era vorba de supernova si solenza si ma gandeam ca boala asta se poate ''transmite'' si la logan.Anyway...cam cat costa setul de bucsi care le-ati cumparat?
bogdan_90
80 de lei parca.
EUGEN2008
da, 39 lei cuzinetul de mijloc si 150 lei bieleta antiruliu , toate se vand la bucata la dealer si nu la set
liviu_buc
cam piperate preturile din cate vad ptr niste maruntisuri...
EUGEN2008
poate de aia au renuntat sa mai monteze bara antiruliu la ultimele modele radmasa.gif
liviu_buc
se prea poate:)))))))))
D0d0
ti le schimb eu dak vrei....intr-un service(dupa program)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.