Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Piese suspensie
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
boditza
As vrea si eu sa stiu ce piese trebuie sa cumpar sa schimb tot ce se poate schimba la suspensie in afara de telescoape si arcuri fata spate. daca aveti si niste preturi ar fi perfect smile.gif
boditza
nu stie nimeni denumirea tuturor pieselor de la suspensie???
liviu242006
pe fata in afara de arcuri si telescoape sunt asa:bucsi bara torsiune 4 buc,bucsi brate sau cumperi bratele gata bucsate cum vrei tu si pivotii daca au joc si ar mai fi si bieletele de directie ca si alea mai troncane cind treci prin gropi dar doar daca au joc si poti sa spui ca ai totul nou pe fata in afara de arcuri si telescoape .preturi nu stiu
boditza
mersi mult pentru informatii... nu vreau doar sa spun ca am totul nou ci la mine a aproape totul dus smile.gif... de 2 ani sta masina si au inceput sa cedeze in o luna de cand circul cu ea. pe spate are ceva bucsi??
liviu242006
nu stiu ca nu am inlocuit nimic pe spate dar cica ar avea niste bicsi in telescoape ,unde vin prinse in axa
djasu82
are bucsi si la baza telescopului si sus unde se prinde , nu prea vad eu sa cedeze bucsile la telescoape mai ales cele superioare cele inferioare da ca sta in mediu extern.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.