Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] fuzete remorca Padis
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
BH 59 FIF
Cumpar fuzete remorca ultrausoara tip Padis. Este vorba despre remorcile mici, fara sistem de franare, cu 3 prezoane/roata si jante 13'' de Dacia. smile.gif Astept oferte.
vladut88
dute duminica in piata in Salonta ca este unu chiar in fundu pietei care are piese de remorci intreaba numa pe ala care sta la poarta in piata ca iti spune el unde ii si are preturi chiar foarte bune eu de la ala imi iau piese la remorca
BH 59 FIF
Am fost intr-o duminica la inceputul lui iulie si am gasit un domn care avea ceva piese de remorci, dar mi-a zis ca fuzete nu are si nici nu poate face rost. Am incercat si la fabrica. De-acolo mi-au zis ca nu mai fabrica respectvul model de remorca sad.gif
BH 59 FIF
UP!!!
BH 59 FIF
UP!!!
BH 59 FIF
up
BH 59 FIF
Up cu fuzetele. Haideti mai baieti, n-are nimeni o remorca veche prin curte?
sonnic53
fuzetele de remorca as la fel ca fuzetele de la masiini /> pe 13? sau cum sunt ? ... te intreb ca nu am avut de a face cu remorci ..
BH 59 FIF
Fuzetele sunt asemanatoare doar ca difera tipul de rulmenti. La remorcile astea, se monteaza rulmenti conici (la fel ca si rulmentii folositi la puntea spate de Dacia).
sonnic53
poi daca se potrivesc fuzete de dacia supernova te ajut... mentionez ca nu ma pricep daca merg sau nu .... cum doresti ...
BH 59 FIF
Multumesc pentru oferta, dar am nevoie chiar de fuzete de remorca Padis 300 smile.gif Din pacate alta varianta nu merge.
Adi R5
salut,
o remorca in stare foarte buna nu te intereseaza...cu acte si tot tacamul?

user posted image
BH 59 FIF
Multumesc, dar nu am remorca si nici nu am ce face cu una smile.gif . Am nevoie de fuzetele astea pentru a monta discuri pe puntea de Dacia, pastrand in acelasi timp prinderile 3x150.
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
Sus cu fuzetele!!!
BH 59 FIF
Up. Pun si niste poze pt. a se intelege exact ce caut.
BH 59 FIF
Up.
BH 59 FIF
Up
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
Up. Sunt hotarat. Nu ma las pana nu gasesc 2 bucati de-astea de tabla laugh.gif
am.
Alea din poza sunt taiate din tamburi, poti sa-ti faci si tu.
BH 59 FIF
Din cate stiu eu nu sunt facute din tamburi, sunt chiar de remorca. Dar mai bine spune-mi un pret pentru fuzetele alea pe care le tu si poate te scap de ele biggrin.gif
am.
Le folosesc, nu pot.
Dar ce faci cu portetrierul, cum prinzi etrierul? si frana de mana?
BH 59 FIF
Up Up Up
BH 59 FIF
up
BH 59 FIF
UP. Nu trebuie sa fie neaparat de remorca. Caut orice fuzete compatibile cu puntea spate de Dacia si care sa asigure prinderea cu 3 prezoane.
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
up
BH 59 FIF
up
BH 59 FIF
UP.
BH 59 FIF
UP. sad.gif
BH 59 FIF
Up
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
Up
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
UP biggrin.gif
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
UP
catalin7070
Vând remorcă padiș, după autoturism, în stare bună. Preț: 1.800 lei. Telefon: 0365-413.145, 0746-402.819.
BH 59 FIF
Multumesc de oferta, dar nu am ce face cu o remorca intreaga.
BH 59 FIF
up
BH 59 FIF
UP!!!
BH 59 FIF
UP!!!
BH 59 FIF
Up...
BH 59 FIF
UP
BH 59 FIF
Sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.