Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA]Schimbare iluminare bord Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cristypuff
Dupa cum spune si titul schimb iluminare bord logan....pretul la ceasuri este 90ron,iar pentru diferite combinatii de culori 110 ron. Butonele de pe consola centrala 40ron.id meu : cristy_puff sau pm.. smile.gif
nonic
Salut, cat ma costa iluminarea pentru un bord de Megane 2 si cat timp dureaza modificarea?

Multumesc,
alexandru_ot
salut cat costa sa faci ceasurile astea si in cat timp ? As vrea in doua culori fondul albastru si acele rosi.
De unde esti?
Laguna1 1994
cristypuff
up up.......
cristypuff
up up up....
cristypuff
up...up..
cristypuff
up up.....
ursul_bipolar
montezi si pe solenza?
bed
Da de unde esti? M-ar interesa si pe mine sa-mi schimb led-urile la un clio dar sunt din cluj.
cristypuff
up...up.....
cristypuff
@mickey_sol : Sunt din Mioveni (Arges) , am vazut ca esti din Cluj asa ca...deja e prea departe :|

Nu a mers sa-ti dau PM
saftonel
salve...mi`am modificat si eu de unu singur luminile dar m`am impotmolit la schimbarea culorii in locurile marcate de mine in poza...daca ma poti ajuta cu un sfat as ramane vesnic recunoscator Thx
cristypuff
Te-as ajuta cu cea mai mare placere dar nu stiu cum arata panoul de cilamtizare desfacut...:|
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.