Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] anvelope noi GT Radial
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alin 75
Asa cum spune si anuntul,vand orice dimensiune de anvelope GT RADIAL : Champiro,Classiro,Maxmiler,Savero.Anvelopele sunt noi noutze cu acte si se pot aduce la comanda orice profil < vara-iarna >,orice dimeniune si mai ales pt orice tip de autovehicol < autoturism,autocamion,atv....etc > Pot oferii reduceri de 10-15 % pt membrii forumului fata de pretul de magazin < din Timisoara > depinde de modelul cerut si cantitatea.Pt cei care nu sunt din Timisoara,nu stiu cat de rentabil este,avand in vedere pretul transportului si mai ales ca ma feresc sa trimit in tara,deoarece sunt unii,care comanda anumite produse doar sa se afle in treaba si mi-a ajuns cat am platit pt glumele unora.99 % anuntul este valabil pt cei din Timisoara,in cel mai fericit caz pt cei din tara trimit ramburs doar cu o achitare in avans < online la Posta > a sumei de transport,restul fiind platit in momentul cand ajunge coletul.In scurt timp am sa pun lista cu modelele si preturile.Datele mele de contact sunt : forumul si nr meu de mobil : 0728863438 Alin


'' GT Radial is one of the world's most modern tyre manufacturing plants in the world, and is fourteenth largest producer of tyres worldwide.GT Radial produces approximately 30 million tyres every year, about four times the total number of tyres sold in Australia. Its tyres are available in more than 80 countries worldwide ''

...mai multe detalii despre Gt Radial se pot gasii pe Google.
chitsro
de iarna 205 55 16?ce pret
alin 75
205/55/16 ,sunt 3 modele in lista :
CHAMPIRO WT 91H(<210km/h) R 205-55R16-A767 493
ron cu reducere de 15 %
CHAMPIRO WT AX 94V(<240km/h) 205-55R16-B139 527
ron cu 15 % reducere
CHAMPIRO WT PLUS 91H(<210km/h) R 205-55R16-B162 523
ron cu 15 % reducere

2 Nov 2009, 21:31:
Pun si lista completa cu modele si preturi....sper sa mearga
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.