Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane Sedan 2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mbc
De vanzare Renault Megane Sedan an fabricatie 2006, 68.000km, nivel de echipare Privilege, motorizare 1.5dCi, 100 CP.
Ca si dotari: ABS, Airbag-uri cortina (Window bag-uri), Airbag-uri frontale, Airbag-uri laterale, Alarma, CD-player, Climatronic, Comenzi pe volan, Dublu climatronic, Faruri cu xenon, Faruri si stergatoare automate, Geamuri electrice fata, Geamuri electrice spate, Inchidere centralizata, Jante din aliaj , Oglinzi electrice incalzite, Oglinzi heliomate, Pilot automat, Radio-CD, Servo-directie, Servo-frana, Proiectoare de ceata, Scaune incalzite, Senzori de parcare, Tapiterie partial piele.
Pret negociabil 7200 euro.
Relatii la tel 0729.550.444
slider2
vreau si eu mai multe detalii despre masina.
a fost implicata in vreun incident?? starea anvelopelor?? revizii, in special cea de 60.000km?? se ofera garantie la masina?? si as dori sa stiu programul de la colina motors, presupun ca tot in popesti-leordeni se poate vedea.
shaolin
Schimb cu Vectra C 2003, 1.8 benzina super ingrijita va intereseaza ? Accept orice fel de test oriunde.
mbc
Aveti PM; programul de lucru este de luni pana vineri intre orele 9-17.
0729550444.
suntaldracu
Salut, te-ar interesa un schimb cu un bmw 318d an 2002 ? si mai dai o diferenta de 1000e !

daca te intereseaza si vrei mai multe detalii, vb in privat ! sal
mbc
Exclus schimburi cu BMW si Mercedes.
RobertC
vreau si eu mai multe detalii despre masina daca se poate. Inclusiv cu detalii referitaore la revizia de la 60.000km. Daca a fost facuta distributia, starea generala a masinii, daca a avut vreun accident. Mersi
mbc
Ai PM!
dan22y
QUOTE(mbc @ 2 Nov 2009, 13:37)
...
Ca si dotari: Dublu climatronic, Faruri cu xenon
...
*



Climatronic simplu, nu exista dublu climatronic pe Megane 2...
Farurile sunt cu lupa, nu cu xenon...

Oricum masina se prezinta foarte bine...
mbc
Ai perfecta dreptate, am copiat lista dintr-un tabel intocmit de altcineva...
clr
Masina o vinzi tu sau dealerul?
Inteleg ca accepta si schimburi? Masina mea din semnatura (Megane 2003, 1.6 benzina, Pack Authentique) la cat ar fi evaluata in cazul unui schimb?

Merci.
Razor
Salut,

daca accepti si schimburi: masina din semnatura (57.000 km) + dif.
bogdan_90
daca accepti schimb cu un logan din 2006 plus 2000 euro diferenta . loganul este ambition 1.6.
mbc
Se accepta si schimburi; toate evaluarile se fac la sediul situat pe sos Oltenitei nr 181, Popesti-Leordeni.
Program de lucru: de luni pana vineri in intervalul orar 9-17.
Tel 0729.550.444 (Ciprian B ), 0729.550.442(Ciprian C) sau 0727.731.715 (Cristi M)
mbc
Inca valabil...
mbc
Valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.