Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] bare portbagaj aluminiu originale pt Clio 3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mpretorian
Sunt impecabile si se integreaza perfect cu designul masinii. Sunt ieftine - mai ieftine decat la dealer si mai ieftine decat modelele de aluminiu de la Thule si altii... In plus arata mult mai bine.

Au profil aerodinamic de aripa de avion.

Reper Renault 7711221419. Este pentru Clio 3 hatchback cu 5 usi - fara facelift.

Contact mircea.auto@yahoo.com sau 0771599839

Bonus ofer montaj. Pretul meu 550 roni cu montaj inclus. Pretul NU este discutabil.
mpretorian
Valabil
mpretorian
Valabil
dan22y
Mai au garantie? Din ce an sunt? Multumesc.
mpretorian
Faci misto cu garantia? Ai inteles ce vand? Doua bucati de aluminiu masiv cu nu ai mai vazut nici la Thule, Atera etc... care se prind de masina cu patru placi de fier. Nu au cum sa cedeze ca iti cedeaza in prealabil plafonul.

Ca sa-ti raspundu si punctual la intreabiri.

1 Primul lucru pe care l-am aruncat dupa montaj a fost cutia laolalta probabil cu garantia. Probabil ca mai am factura dar chiar nu vad rostul sa ma apuc sa o caut
2 Sunt cumparate in vara trecuta de la Meridian Vest. Au fost montate doar pe masina dar nu au fost folosite niciodata. Explicatia e simpla. Am fost in germania si vroiam sa-mi cumpar cutie portbagaj daca nu imi incapeau cumparaturile in masina, dar mi-au incaput.

Vreau sa mai fac niste precizari:

1 Nu trimit in provincie
2 Nu negociez pretul - intrucat daca nu le vand la pretul cerut le retrag de la vanzare. Oricum consider ca este probabil ca daca le vand sa le cumpar inca o data cand o sa am nevoie. Intre timp vreau sa nu-mi mai ocupe spatiul in casa
3 Nu sunt interesat de schimburi decat cu cash roni sau euro la cursul bnr

O zi buna.
dan22y
Nu face nimeni misto cu garantia, chiar deloc, eram interesat pentru un amic cu Clio 3, care cauta asa ceva, pentru ca are un bebe si portbagajul e ocupat cu caruciorul mai tot timpul, sa le foloseasca mai tot timpul.
Intrebam fiindca in oferta celor de la IPSO, aceste bare sunt cu 56 RON mai scumpe decat le oferi tu. Uite aici: [attachmentid=1627566388] pozitia 8 din tabel.
mpretorian
Salut iarasi. In primul rand este un produs nou, neperisabil, si este cu 10% mai ieftin cu montaj inclus. Ai uitat sa spui si cat costa montajul la Reno. Pe de alta parte daca prietenul tau vrea sa mai dea 50 de roni si sa dea si mai mult de atat pe manopera este liber sa o faca. Nu vreau sa intru in polemici daca merita sau nu.
mpretorian
valabil

16 Nov 2009, 17:24:
valabil
mpretorian
valabil

18 Nov 2009, 19:03:
valabil
mpretorian
Valabil

20 Nov 2009, 18:41:
valabil


21 Nov 2009, 13:36:
valabil
mpretorian
Valabil

23 Nov 2009, 16:08:
valabil
mpretorian
valabil

25 Nov 2009, 11:25:
Valabil
mpretorian
valabil
mpretorian
Valabil
mpretorian
Valabil

3 Dec 2009, 21:41:
Valabil
mpretorian
Valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.