Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]sau schimb jenti pe 17''4*100;4*108 cu 16''
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adytiby
[attachmentid=1627564692] [attachmentid=1627564693] [attachmentid=1627564694] [attachmentid=1627564695] [attachmentid=1627564696] [attachmentid=1627564697] [attachmentid=1627564698] Ofer la vanzare sau schimb set jenti pe 17'' dubla prindere 4*100;4*108 cu inele de centrare pt megane;marca ATS model Exclusive Line cu buza,8J made in Germany,in stare perfecta,fara lovituri,suduri sau alte porcarii;mentionez ca o janta are o zgarietura dar nimic grav+anvelope mai merg aproximativ un sezon.Motivul renuntarii la jenti este plecarea in Italia ,in februarie si am nevoie de masina pt invartit,carat etc,deci cine le achizitioneaza o sa fie norocos.Anunt valabil pana la postul de inchidere
pretul este de 345 euro negociabil-aproximativ 1500 lei!!!!!se vinde set complet
pt schimb ne intelegem( jenti pe 16'' 4*100 cu sau fara anvelope,modele aftrmarket sau jenti de renault spitate 4*100)
pt SF. ii rog pe domnii care au de comentat sa se abtina de comentarii inutile si rog seriozitate!!!! Las pozele sa vorbeasca:
adytiby
sus la jenti deosebite..............astept oferte ,stiu ca vine iarna dar asta e.
adytiby
sus...................astept oferte
B.A.M
salut ce dimensiune sunt cauciucurile?
dandutulescu
Un schimb cu unele pe 15 cu anvelope foarte bune te intereseaza?
draculiq
salut...te intereseaza un schimb cu un set de jante wolfrace deosebite pe 15"....prindere 4X100 si 4X108.le-am cupmarat de 2 luni (noi) dar vreau ceva mai mare.nu au nici o zgarietura.cauciucurile de pe fata sunt noi...195/60/15 iar cele de pe spate sunt foarte putin uzate.
B.A.M
si eu iti propun un schimb cu unele de 16 originale renault in stare perfecta una singura are ceva defect(pun poza chiar cu ia dupa amiaza)
+doua anvelope bune 205/55/16+doua cu defect eu le-am avut pe spate despre defecte vb
adytiby
Va Salut Domnilor,jentile sunt cu anvelope 225/45 R17 dunlop sport uzate cam 50%-si 235/45 R17 semperit de iarna tocite uzate 60%.Anvelopele mai pot fi folosite cam un sezon si trebuie schimbate dupa aceea,eu le-am avut pe un megane si n-am avut probleme,deci depinde de voi.Mentionez ca le dau set nu separat;pe maine o sa postez poze cu anvelopele,bafta unsure.gif
B.A.M-mersi de oferta dar nu le schimb cu defecte in caz ca le iei cu bani cash mai vorbim
dandutulescu-sorry dar tot ceva model deosebit vreau,mersi de oferta
draculiq-ai pm
B.A.M
salut
in prima poza este cea cu "defect" poate cuvantul a fost cam dur folosit sa intamplat pe cand masina avea doar 100 km parcursi am urcat pe o bordura cam tare in momentul in care am intors, in rest celelelte trei nu au nici un fel de lovitura sau julitura sa parcurs cu ele in jur de 30.000 km cauciucurile sunt cele originale de renault dupa cum se vede in poza.
la cauciucuri nu am decat doua bune unul este cel din poza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.