Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: intrebare intrebatoare
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
caesar_80
am doua intrebari............poate suna aiurea...........sper sa nu rada nimeni de mine..........dar vreau sa ma lamuresc si eu:
1. se pot schimba fetele de usi??? de pe ce masina s-ar potrivi??
2. se poate schimba bordul, consola....tot?? se poate monta un altul??

arg_solenza
salut in principiu ar trebui sa se potriveasca dete de usi de clio symbol si bordul tot de la clio oricum cu bordu e destul de complicat de schimbat ca sunt o gramada de chestii de adaptat .
akz0r
nam idee mai bine ti le faci tu:))
Bullix
In privinta fetelor de usi poate ai noroc sa nimeresti unele de pe vreun Symbol. In privinta bordului, chiar daca s-ar potrivi la latime, o sa ai mult de munca si multe altele de schimbat. Grupul de climatizare trebuie, fie schimbat complet, fie scurtate capetele tubulaturilor care vin la aeratoate si facute niste adaptari cu ceva furtun gros stil "acordeon", pentru ca cel putin aeratoarele centrale nu vin in acelasi loc. Alta chestie pe care o mai poti incerca ar fi sa potrivesti doar un planseu superior de bord de Clio.
andr3y_yoo
pe mine fetele de usi m-ar interesa...cu bordu am planuri mari smile.gif)
zici ca de pe symbol mere?
akz0r
nus daca se potriveste ia unu de proba si vezi cada se potrivesc traseu de aer
iuliano_smile
Orice e posibil wink.gif . Ia o ruleta si treci la masurat, ca sa vezi daca incape la tine. Apoi mai studiezi putin sa vezi daca ventilatia, instalatia electrica s-ar potrivi si aia e.
Hai fugi la dezmembrari, vezi ce gasesti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.