Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cutie de viteze DSN
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
Valicudws
Salut,

Caut cutie de viteze pt super nova mea smile.gif .Cei care posed o asemenea piesa(preferabil din COnstanta,dar nu ma supar daca sunt si din alte zone) sunt rugati sa posteze aici.

Multumesc wink.gif
sonnic53
salut. eu am cutia de viteze de supernova . dacami faci un pret bun pentru ia am trimiso wink.gif eu sunt din Focsani . dar nu e asta problema
Valicudws
spune-mi cat doresti pe ea? wink.gif
sonnic53
poi .... ce vrei tu mai exact ? vrei si volanta + cutie + schimbator tot ? daca esti in dubii intra pe id sonnic53 si vorbim mai multe
Valicudws
doar cutie
sonnic53
ce intelegi tu doar prin cutie? ca eu nu ma prind . pune o poza exact cu ce vrei . sa inteleg ca nu te intereseaza si disc de ambreiaj si toate astea ...
Valicudws
ok,revin mai pe seara cu poze wink.gif

sonnic53
ok. atunci revin mai pe seara sa le vad si eu .
Valicudws
Pana ajung sa fac poze poate iti dai seama cam ce ar fi din urmatorele explicatii(nu-s mecanic,doar sofer biggrin.gif ):

de la o banala schimbare de planetara stanga,am reusit performanta de a pierde tot uleiul din cutie ,cutia a inceput sa fluiere,imi sarea din a 5-a .Astea au fost primele simptome,apoi am ramas fara treapta 5 si fara marsarier.Din spusele celor de la service ,am nevoie de niste "pinioane"(care acum sunt tocite) si inca niste chestii din interiorul cutiei.Sfatul lor a fost ,sa-mi caut alta cutie decat sa incerc sa o repar.
Cam atat biggrin.gif
sonnic53
aha..deci u vrei cutia . fara volanta schimbator si chesti . doar cutia la 500 roni
Maskatu
h) Forum-ul nu trebuie confundat cu un chat. Drept urmare, se pedepseste folosirea in exces a pictogramelor emotive. Pentru discutia personala intre doi membri exista functia de mesagerie privata.

Nu se poate sa faceti schimb de telefoane sau id-uri de mess? Le sterg eu dupa wacko.gif
Valicudws
caz rezolvat ,multumesc sonnic53 pt ajutor wink.gif
sonnic53
oricand. cu placere
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.