Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND][SCHIMB] JANTE 16" & 17" Laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adyxxx87
Vand sau schimb 4 buc jante 16" pt Laguna si 4 buc jante 17" Silverstone care se potrivesc si pe alte masini cu prinderea 5x108,cum ar fi Ford,Volvo,etc
Cele de 16" se vand la 250 Euro neg. iar cele originale renault de 17" la 350 de euro negociabil. Schimb cu jante de tabla pt Laguna + diferenta aferenta.
adyxxx87
Preturi negociabile
adyxxx87
up
adyxxx87
Nimanui nu ii trebuie jante ?
K9MadDog
sal . m-ar interesa cele pe 16 . ofer un set de jante de tabla + diferenta ! de unde esti ? la ce diferenta te gandesti ?
adyxxx87
Sunt din Arad,nu m-am gandit exact la o diferenta exacta,eu am cerut un pret pe marfa mea,tu iti cunosti marfa gandeste-te la cat mai esti dispus sa dai...sunt in stare buna?sunt tot pe 16" si sunt sigur de laguna 2 ??
suzu
cum se prezinta cele de 17"? pozele sunt reale? defecte ceva? da-mi un pm cu ultimul pret la ele.
adyxxx87
Ai PM
adyxxx87
mellow.gif mellow.gif
adyxxx87
Inca valabil pentru amandoua perechile.......
Spune-ti voi ce imi oferiti pe ele daca nu v-a aruncati sa le luati cu bani.
suzu
daca ai drum prin bucuresti, iti dau eu jantele mele cu tot cu anvelope (rulaj ~30k km) pe alea de 17" asa goale.

[attachmentid=1627571688]
adyxxx87
Asta nu e nici o afacere
adyxxx87
UP
adyxxx87
up
sokar
Salut, se pot muta senzorii de pe jante de tabla pe cele de aliaj? Daca se poate as dori sa facem schimbul. Cat consideri ca este diferenta daca facem schimbul ? Am jante de tabla pe 16, originale. Le vreau pe cele de 17 ale tale.
adyxxx87
Normal k se pot monta...si eu aveam senzori pe aceastea de 17" doar k s-au defectat pe drumurile noastre si am renuntat definitiv la ei....Fa-mi o oferta,eu am pus pretul la ale mele...Evaluaza si tu marfa ta si pune un pretz sau 0745 824 357 sau id mess : adyxxx87

O zi buna biggrin.gif
adyxxx87
up
adyxxx87
Valabil
adyxxx87
Up
adyxxx87
Valabil
adyxxx87
Up
adyxxx87
Up
adyxxx87
Up
adyxxx87
Up
adyxxx87
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.