Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Telecomanda Viper 2002
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
edug
[Cumpar] Telecomanda marca Viper.Este un model mai vechi....cu o caracsa patratoasa...cu doua butoane...iar in mijloc are un led.Prinderea de suportu port chei se face pe un colt al acesteia.Te lecomanda mea s-a crapat si ii lipsesc niste bucatele.Daca stiti de unde imi pot cumpara va rog sa imi spuneti.Multumesc
edug
Up
edug
Sus!!! Nu ma poate ajuta nimeni nici macar cu o informatie?
edug
Cumpar telecomanda alarma marca Viper.
edug
UP!
edug
sus!!!
edug
Si mai sus!!!
edug
UP! sad.gif
Loghy
incearca aici: www.falcon.ro
edug
NU am gasit nimic din pacate...e prea veche cica...am sa mai caut la dezmembrari...in targ..nu stiu..
edug
Nu am avut noroc....deci nu am gasit inca in Targ ceea ce caut eu ! Adica...o telecomanda marca VIper model mai vechi....patratoasa cu doua butoane,iar in mijloc are un led,Suportul port chei este dispus lateral! Poate aveti o asemenea telecomanda...aruncata prin vre-un sertar...Alta sansa nu am...Am fost la reprezentanta si mi-au spus ca e prea veche si nu mai au modelul acesta de 6-7 ani! Va multumesc pentru rabdare si poate cine stie...am noroc si gasesc pe aici!
edug
UP!!!!!

4 Dec 2009, 21:11:
sus!!!
edug
SUS!!!!!
edug
Nu ma poate ajuta nimeni sa gasesc o Carcasa pentru telecomanda Viper?????
edug
SUS!!!

11 Dec 2009, 08:31:
sus!
edug
Nu are nimeni o telecomanda Viper??????????? sad.gif
edug
Nu credeam ca este atat de rar modelul asta de telecomanda Viper.....Deci inca este VALABIL si fara ajutorul unui coleg de forum nici nu cred ca am sa gasesc!
edug
SUUUUUUUSSSSSSSS!!!!!!!
edug
UPPPPPPP!!!!
sorin03aib
Incercati sa faceti o poza, doua, poate asa e mai usor de gasit ca din descriere... majoritatea sunt la fel, parerea mea atasati cateva poze poate, poate.
edug
Multumesc de sfat,asa am sa fac! Poate am mai mult noroc.
edug
UP!!!
edug
SUUUUSSSSSSS!!!!!!
edug
SUS!
edug
sus!
edug
Valabil incxa si mult timp de acum inainte!
sorin03aib
Daca erai chiar asa interesat faceai macar 2, 3 poze.
edug
sus!
edug
sus
toporas
daca din interior nu lipseste nimic, cauta alta telecomanda si adapteaz o pe cea veche la o alta carcasa.
edug
Multumesc....am sa incerc si aceasta varianta...sper sa mearga!
edug
Sus!!!
edug
SUSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.