Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] peugeot 206 1.9 D 3100euro
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ik_al
Vand peugeot 206 1.9 D an fabricatie 1998 luna decembrie
Dotari :
Aer conditionat,ABS,servo directie,geamuri electrice fata,scaun sofer reglabil inaltime, 2 x airbag, comenzi volan, casetofon original cu 4 boxe , km absolut reali 103.000 , baterie noua rombat 62 amperi

Acum istoricul masinii si functionarea:

Masina achizitionata din tara (vezi poza carte identitate) de catre o femeie si pastrata de aceasta 9 ani de zile. Al doi-lea proprietar care a pastrat-o 2 ani este din Turnu Severin si locuieste in Bucuresti, prieten cu mine( la vanzare se prezinta si acesta pentru a inlatura orice dubii privind povesti cu prieteni,unchi,matusi). Am cumparat de la el masina acum 5-6 luni avand nevoie de o masina ieftina si decenta. Masina foarte ingrijita,km reali,functioneaza absolut toate functiile, nu bate nimic exceptand mici greierasi datorita acelor cleme de prindere pe care o sa le schimb eu + frecare casetofon in cutia lui). ITP valabil pana in octombrie 2011.Distributie schimbata la 60k,urmatoarea la 120. Schimb ulei + toate 4 filtrele acum 2000 de km.Aerul functioneaza impecabil,vara mai mult de treapta 2 nu am folosit.Masina nu a avut vre-un accident important.Aripa drepta fata este revopsita(asa am cumparat-o) si capota + hayon la care am poze dinaintea reparatiei Consum real Bucuresti 6.5 cel mai bun, 7.2-7.3 cel mai slab. Afara am mers cu 4 insa mi-am facut ambitie sa scot consum bun.In rest 5.

Motiv vanzare : preluarea unui leasing auto,deci putem discuta si de astfel de varianta desi in principiu m-am inteles cu cineva,leasing unde sa dau masina la schimb si rate de max, 150 meuro.Ar mai fi o posibilitate de schimb cu megane diesel,insa cu diferenta de maxim 2500 euro.Masina se vede in Bucuresti.Pret 3100 discutabil.Nu vreau s-o dau la samsari,masina chiar merita un proprietar care sa o foloseasca cu placere.
tel: 0734.04.93.93
Poze:

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
ik_al
sus
ik_al
sus


22 Nov 2009, 12:34:
3000 euro discutabil
ik_al
vandut,se poate inchide.multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.