Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Lupo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MARCI
Vand WV Lupo 1.4 16v 75CP, clima, airbag-uri,jante AL,CD Pioneer,proiectoare ceata,carte service,geamuri electrice, stare buna,negru metal. 82.000km,distributia recent schimbata(curele,role,pompa apa). an 2002;euro4. Pret : 4.000euro .. Sunt curios,oare am mai mare succes decat cu Loganul din dotare?
MARCI
UP!!!!
MARCI
UP! Unde sunt fanii masinilor nemtesti fara de moarte?
daniel4ro
or fi pe un forum de masini frantuzesti, oare? sad.gif
slider2
QUOTE(MARCI @ 19 Nov 2009, 21:13)
Sunt curios,oare am mai mare succes decat cu Loganul din dotare?
*



eu ti-as spune de ce nu ai succes cu loganul din dotare, dar nu prea am voie, oricum are legatura cu niste simboluri monetare, cam 1000-1500 peste un anumit nivel tongue.gif
Marian66
o poza din interior, se poate?
are A/C sau climatronic?
prise
vreau si eu sa vad o poza cu interiorul si daca esti interesat de un megane sedane 2006 . Plus un consum la masina daca esti dragut.
mersi
MARCI
Are AC manual. ; poze cu interiorul, scuze pt. noroiul de pe covoare ,de obicei e mult mai curata.
Am uitat sa mentionez la dotari: ambele scaune fata sunt reglabile pe inaltime;poate conteaza pt. unii.
Cosumul mediu: 6,1%
MARCI
Up!!
marksman
QUOTE(MARCI @ 19 Nov 2009, 21:13)
Sunt curios,oare am mai mare succes decat cu Loganul din dotare?
*



De ce o vinzi?
MARCI
Vand Lupo pt. bani(ca-i criza);am ajuns la concluzia ca pt. deplasare strict urbana nu am nevoie de AC,de geamuri electrice,jenti de aliaj ,de motorizarea asta(ma descurc si cu 1 l.)mai pe scurt am nevoie de masina sa ma duca si sa ma aduca de la munca. Pt. deplasari extra urbane am cu ce ma deplasa in conditii decente.Cand am luat-o chiar m-au interesat dotarile,acum ma intereseaza doar sa ma misc mai ieftin, AC-ul cred ca l-am folosit de 10 ori vara asta,cand caldura era insuportabila. Intradevar dotarile dau bine,dar pt. cativa km/zi la mine nu mai conteaza.
MARCI
UPP!!
MARCI
Up! haideti sa negociem.. Accept schimburi, cu masina mica 4 usi;ex: fiat panda dupa 2004. sau opel corsa dupa 2001,euro 4
MARCI
up!!
MARCI
UP!!
cudalbgeo2005
SOLENZA Europa
dau diferenta 50 mil

vezi anuntul meu

http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...5939&hl=solenza
MARCI
Sorry, nu se poate. up!!!
MARCI
Inca o data SUS!!
cosmin_2300
Al catelea propr esti ? Carte de service ? Nu de alta , dar pt 82.000 km , volanul ala pare ( poate e de la poza ) al naibii de tocit !
MARCI
Sunt al 2-lea proprietar,masina a apartinut unei doamne conform manualului de service. Acea uzura este probabil de la inel sau verigheta,si nu este extrem de accentuata;asa pare din cauza ca poza era facuta seara si blitzul a accentuat acea uzura. In afara de uzura de pe volan ,bordul si tapiteria arata impecabil,nici o zgarietura. Iar km. sunt reali.
Danny_bb
Am facut eu poze noaptea (cu blitz) la interior la un Logan cu vreo 80 000 de km si m-am speriat cand le-am descarcat. smile.gif In realitate, interiorul arata foarte bine.
MARCI
HAI SUS !!
MARCI
Poze fara blitz. UPP!!

MARCI
Hai sus. Am pus gume noi de iarna pe ea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.