Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sondaj Alegeri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
ionut.tanase
SAlut!
Intentia acestui topic este ca vedem cam ce procente obtinem in raport cu ce se tot vehiculeaza pe la TV ... Eu nu prea ma incred in procentele pe care le dau diferite institute de sondare a opiniei publice asa ca sunt tare curios cam ce o sa obtinem ... Dat fiind faptul ca suntem un site cu multi membri, din diverse colturi ale tarii si diverse pregatiri cred ca vom avea un sondaj "pe bune" cum se zice wink.gif .

Reguli sunt 2:
- cine voteaza trebuie sa posteze OBLIGATORIU un raspuns iar acela va consta in cuvantul VOTAT.
- nu aveti voie sa spuneti pe cine ati votat in sondaj ca sa nu influentati in nici un fel alegerea urmatorului membru care va vota.

Hai sa vedem ce iese wink.gif . Succes! Sa votati BINE! tongue.gif
CGDBZ
Pai te-ai dat de gol cu cine ai votat cu Sa votati bine ! si nu e corect , influentezi alegatorii radmasa.gif
ionut.tanase
Of of ... aia a fost o aroganta tongue.gif . Eu nici nu am votat inca in sondaj ...
Acuma daca am zis "aroganta" ... probabil ca o sa zici ca votez JIJI radmasa.gif .

Deci nu votez cu cine zici tu wink.gif . Am alt candidat pe care il voi vota.
CGDBZ
ok smile.gif VOTAT
ionut.tanase
VOTAT!


ps: sunt deja 4 voturi si nu ati scris "VOTAT" asa cum cere regula 1 wink.gif.

Cei care voteaza in sondaj ii rog inca o data sa respecte regulile acestui sondaj. Multumesc!
dongoloa
Votat
tonicelli
Votat
bucatzel
Oooook, am dat cu stampilul virtual....
driverx
ionut.tanase e postac pentru basescu?
Lostboy
Mai faceți multe topicuri pe tema asta?
ionut.tanase
Salut Drivere wink.gif . Nu l-am votat, nu il votez si nu il voi vote niciodata pe Basescu si asta o declar public oricui si oricand wink.gif .

Topicul asta s-a dorit a fi cu adevarat un exercitiu de vot de aceea am pus si cateva reguli .

Chiar sunt curios daca ne apropiem de ce dau astia pe la TV. (eu sper ca nu).
Cocojambo
Trebuia sa pui si optiunea, Votez cu toti?
Eu asa o sa fac. vreau sa imi anulez votul in semn de protest. si astea se numara
Sp!ke
Se numara daca nu votezi pe nimeni, nu daca ii votezi pe toti! Daca ii votezi pe toti se anuleaza buletinul.
ionut.tanase
Nu. Ideea acestui topic nu e asta. O sa fac un altul cu optiunea "nici unul" sa vedem cum iese wink.gif. In acest topic vreau sa vedem la ce ne asteptam duminica seara.
DannyY
Na ca m-am antrenat si eu...
ionut.tanase
Hai la VOT!
ageana
Fu.. VOTAT!
StefanT
Votat
Buyaka
Pai... nu e bine, io ma duc si votez cu toata lumea... deci vot nul, deliberat... acilea cum fac? ...mai baga o rubrica...
ionut.tanase
Vezi ca pentru vot nul e alt sondaj tongue.gif .
Buyaka
Votai acolo, da' trebuia sa pui si aici... e o varianta totusi.
ionut.tanase
Pai daca puneam varianta aia si aici faceam acelasi sondaj de doua ori tongue.gif .
ady77
Votat
ionut.tanase
Cam slaba prezenta la vot anu asta tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.