Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sondaj Alegeri 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Statistici
ionut.tanase
Ei ... acum sa va vad wink.gif . Daca s-ar introduce aceasta rubrica pe buletinele de vot cum ar mai sta treburile ? biggrin.gif Deja sunt extrem de curios ce rezultate o sa avem aici.

Reguli sunt 2:
- cine voteaza trebuie sa posteze OBLIGATORIU un raspuns iar acela va consta in cuvantul VOTAT.
- nu aveti voie sa spuneti pe cine ati votat in sondaj ca sa nu influentati in nici un fel alegerea urmatorului membru care va vota.


20 Nov 2009, 12:41:
VOTAT!
driverx
Come on. TU cu Cernea ai votat? WTF?
bucatzel
bai nene, de cate ori sa tot votez.... obosesc, si o sa-mi bag picioarele duminica
ionut.tanase
Eu am ales ultima varianta Drivere tongue.gif
C@talin
cand e votu ?
ionut.tanase
Duminica!
bucatzel
Care? ala pe bune, sau antrenamentu', aici de fata... ?
C@talin
pai io am boletin de Braila ,pot sa votez in buc ? radmasa.gif ca pana acuma nu ma interesat da parca mas duce tongue.gif
Buyaka
Votat!
ionut.tanase
Interesant cum se schimba treaba in cazul in care am introduce o noua rubrica in buletinul de vot wink.gif
bucatzel
QUOTE(C@talin @ 20 Nov 2009, 12:10)
pai io am boletin de Braila ,pot sa votez in buc ? radmasa.gif ca pana acuma nu ma interesat da parca mas duce  tongue.gif
*



Da, ar trebui sa poti... cum crezi ca au ajuns sa gandeasca chestia cu "turismul electoral"?
C@talin
uhum si unde tongue.gif ?
Iulikk
Eu votez cu toti... pe bune. Sa nu se supere nici unul smile.gif .
ionut.tanase
Iulika ... da-o dreaq de treaba tongue.gif . Cum sa votezi cu toti? VOteaza una din variantele de mai sus. Duminica poti sa votezi ce vrei si pe cine vrei insa pe topicul asta votezi doar unu tongue.gif .
ady77
Pai tu ne instigi la vot multiplu tongue.gif
ionut.tanase
Foarte slaba prezenta la vot anu asta tongue.gif
Iulikk
L-am votat pe Crin... biggrin.gif e bine? smile.gif Oricum toti sunt o apa si-un pamant popa.gif
revelation
oricare ar fi ... degeaba , aceleasi rezultate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.