Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Capota renault megane 1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
edug
CUMPAR capota pentru Renault Megane 1,an de fabricatie 2002.Noua sau SH.Va rog sa specificati pretul la care o vindeti.Va multumesc!
edug
SUS!!!
edug
up!
edug
UP!
edug
UP!
Shafu
te-ai uitat pe autokarma nu iti convine pretul?
ti-am trimis un PM la un moment dat
edug
M-am uitat si sunt cam scumpute....CApota mea nu este lovita,doar ca a inflorit in portiunea emblemei si nu stiu de ce.Am mai incercat eu sa o repar la un service in vara ....cu vopsitorie cu tot si acum iar a inflorit.Mentionez ca nu am lovit-o in fata....asa ca nu imi explic de ce se intampla fenomenul asta...ca atare caut la dezmembrari...dar aici in Buc...cer astia de te ia capul. Sicaut pe aici...nu e urgent,dar daca gasesc ceva la un pret rezonabil...imi cumpar. Apropos....mi-am luat si creion,care repara zgarieturile....facut la comanda...pigment...nebunii.M-am dus cu masina...au venit cu paletuta de culori...chestii...trestii.....sincer....nu renteaza....se vede mai aiurea decat inainte. Oricum iti multumesc...daca vezi tu..ceva pe aici la dezmembrari...pe forum si imi scapa mie te rog sa ma anunti si pe mine...
edug
sus!
edug
sus
edug
sus!
edug
SUS!!!
edug
UPPPP!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.