Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Renault Clio Symbol Fidji
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Laurentziu83
Prim proprietar, (facand abstractie de firma de leasing trecuta in CI in primii 4 ani), luata de la dealer in iunie 2005, de atunci a rulat zilnic in interes personal.
Revizii la zi, impecabila dpdv tehnic (am tinut-o din scurt si am cautat sa elimin repede defectele pe care le-a avut), mici zgarieturi la exterior, instalatie GPL Tomasetto secventiala omologata si trecuta in CI si certificatul de inmatriculare.
Dotari:
-aer conditionat
-ABS
-radio-cd cu cod, 4 boxe+2 tweetere fata display separat si satelit de comanda la volan
-indicator de temperatura exterioara cu indicarea punctului de polei
-servodirectie
-scaun sofer reglabil pe inaltime
-volan reglabil pe inaltime
-oglinzi electrice incalzite
-airbag sofer si pasager
-norme EURO 3
-carte service completa, pompa de apa+antigel+kitul de distributie schimbate la 61000 de km
-freonul din instalatia de climatizare schimbat acum un an
-anvelope Barum Brillantis 175/65 R 14 rulate cca 15000 de km+bonus 2 anvelope de iarna Debica Frigo (nu mai am ce face cu ele)
-ITP 06.2011
-Rovinieta 07.2010

Motivul vanzarii: mi-am cumparat alta masina, nu mai am nevoie de aceasta, ar sta degeaba in parcare.
Contact aici, PM sau laurentiu_ciobanu83(arond)yahoo.com
Tel: 0742/953.358
Pret: 4500 euro negociabil
hitman1234
Detaliaza putin partea cu volan si scaun reglabil pe inaltime (eventual poze) si zi ce masina ti-ai luat biggrin.gif

Bafta la vanzare!
Laurentziu83
Volanul si scaunul reglabile pe inaltime sunt dotarile clasice de pe Clio Symbol la vremea respectiva, cred ca se gasesc si acum in echiparea noului Symbol, masina a fost echiparea aproape de varf, exceptand jantele de aliaj si un eventual motor mai mare.
Nu exista reglaj pe adancime la acest model, si se poate regla doar scaunul sofer pe inaltime, nu si cel pasager.
Poze nu am momentan, cand mai ajung la masina, ii fac si poze la reglaje.
Mi-am luat Megane 3.
Brohlin
Randul meu...

Poti detalia un pic partea bolduita?

"indicator de temperatura exterioara cu indicarea punctului de polei"
Catalinmodena
Probabil,cand temperatura scade sub un anumit prag(parca 3 grade),indicatorul acela unde arata temperatura palpaie!
Laurentziu83
Intre -4 si +4 grade indicatorul mic de la grade palpaie, semnalizand eventualul pericol de polei.
service_reno
vopseaua este originala? are retusuri?
Laurentziu83
Exceptand spoilerele fata si spate inlocuite ca urmare a unui caine si apoi o tamponare usoara din spate cu un microbuz (pentru cine intereseaza, am poze de la momentul tamponarii), ambele inlocuite in 2006, vopseaua este originala.
NYCKO22
deci an de fabricatie 2005 ?
Laurentziu83
Da, 2005, am avut masina de la 0 km.
Laurentziu83
4400 euro negociabil
Laurentziu83
4200 euro

...daca stiam ca o vand nu mai bagam o groaza de bani in ea anul trecut.sad.gif
NYCKO22
iti pot oferi masina mea si mai vb la diferenta :http://volkswagen.anunturi-auto.4tuning.ro/Anunturi-Auto/Masini-Second/Volkswagen-Polo-9n-12-800548.html !!!! astept raspuns
Laurentziu83
QUOTE(Laurentziu83 @ 26 Nov 2009, 13:31)
Mi-am luat Megane 3.
*


Laurentziu83
3950 EURO
Laurentziu83
UP
Laurentziu83
S-a vandut. Se poate inchide.
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.