Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Proiectoare noi originale Valeo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MAXIMUS22
Proiectoare noi originale Valeo --- 130ron / buc
merg pe Logan / Megane 2 / Sandero
[attachmentid=1627570690]
Instalatie electrieca proiectoare --- 50 ron / buc
MAXIMUS22
sus
120 / buc
matheo66c
Salut...ultimul pret pentru ele..sunt din bucuresti si ma intereseaza....matheo66c@yahoo.com
cristianxxl
Pacat ca nu merg pe clio 2
MAXIMUS22
sus
mai am 8 buc

30 Nov 2009, 20:09:
[attachmentid=1627572681]
[attachmentid=1627572682]

50 / set
george_scala_2004
foto 2 "suporti proiectoare logan mcv". asta este sistemul de fixare ? nu se foloseste cel din foto 1 ? de ce ? se poate folosi doar pe mcv ?

multumesc,
MAXIMUS22
cei din foto1 se folosesc la bara clasica de logan (bara cu 2 grile inferioare )
cei din foto2 se folosesc la bara de logan mcv dar care s-a montat si pe loganul berlina (bara cu o singura grila inferioara)

2 Dec 2009, 11:13:
sus
Canto
nu pot sa-ti dau pm ca nu am posturi- lasa-mi si mie pe pm numarul tau de tel... sa vb ca ma intereseaza.
MAXIMUS22
sus
naeadrian
Salut,

id-ul meu de mess este "nae_adi@yahoo.com"

ma intereseaza si pe mine o pereche de proiectoare si o instalatie electrica pt ele (am un megane 2 si nu a fost dotata cu prioiectoare, e model baza)

daca ai, ma intereseaza si maneta stanga cu comanda pt ele

zi-mi si mie pe mess sau pe mail ce ai si la cat le dai ultimul pret ca sa ne vedem sa le si iau (sunt din Bucuresti)

Cat de repede poti ca sa nu caut in alta parte ca zilele astea ma duc in service la revizie si poate le si pun daca ne intelegem

Cu respect
adi
MAXIMUS22
adi - ai mail
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.