Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Predare Leasing Lgan MCV
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cucucugol
Pret: 0 lei
Predare Leasing: mai sunt 48 rate a cate 720+150 (casco), total 870 RON

Nu stiu ce versiune e , am postat anuntul la rugamintea unui coleg motivand ca la 50 de ani nu prea il asculta calculatorul

18200 km, benzina 1598 cm3, geauri electice fata, oglinzi electrice, folie geamuri lumar autorizata, 2 airbag, radiocd stock, huse scaune.

Ne lovita. Se accepta orice test

Masina se prezinta destul de intretinuta cu toate ca la sedinta foto fiind pe fuga am prinso nespalata smile.gif

Contact: 0740041263 matei


Cocojambo
Adica nu vrea nici un ban daca ma ofer sa preiau leasing-ul?
cucucugol
QUOTE(Cocojambo @ 25 Nov 2009, 13:36)
Adica nu vrea nici un ban daca ma ofer sa preiau leasing-ul?
*



da, cum am scris 0 lei
SAVU
are si a/c?

26 Nov 2009, 00:04:
an fabricatie?
K L U
Cocojambo: Omul nu vrea nici un ban,deoarece a ajuns in imposibilitate de plata si astia de la leasing nu vor sa o ia inapoi,asa ca omu incearca sa ii faca cesiune(novatie) pentru care trebuie sa indeplinesti niste conditii impuse de leasing
Pt proprietar sa nu faca contract de subinchiriere ca s-ar putea sa-si ia teapa,am avut un caz in care nu s-a platit nimic dupa ce s-a incheiat contractul si i-am ridicat masina(lucrez la colectare "recuperare")
cucucugol
QUOTE(SAVU @ 26 Nov 2009, 00:03)
are si a/c?

<span class='edit'>26 Nov 2009, 00:04:</span>
an fabricatie?
*



Are AC, anul fabricatiei nu l-am gasit in cartea de identitate dar prima inmatriculare este in 30/01/2008

QUOTE(K L U @ 26 Nov 2009, 00:12)
Cocojambo: Omul nu vrea nici un ban,deoarece a ajuns in imposibilitate de plata si astia de la leasing nu vor sa o ia inapoi,asa ca omu incearca sa ii faca cesiune(novatie) pentru care trebuie sa indeplinesti niste conditii impuse de leasing
Pt proprietar sa nu faca contract de subinchiriere ca s-ar putea sa-si ia teapa,am avut un caz in care nu s-a platit nimic dupa ce s-a incheiat contractul si i-am ridicat masina(lucrez la colectare "recuperare")
*



Ms pentru interventie, intradevar omul da masina din cauza incapacitati de plata si cum ai spus tu nu poti da masina inapoi asa simplu, din cate am inteles pe aceasta masina sa platit un avans de doar 6000 ron.

Pacat ca sa ajuns in aceasta situatie dar asta e situatia
cucucugol
Roval anuntul inca este valabil , nu pot sa iti raspund la PM deoarece nu am destule posturi, poti contacta telefonic direct propietarul la numarul 0744317845
Leasingul e facut la firma RCI leasing romania IFN SA
cucucugol
UP!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.