Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Detailing auto profesional, Cosmetica auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
DetailingMan
Intram in iarna cu noi oferte!!!
DETAILING AUTO

Detailing exterior-250 ron
Detailing interior -250 ron
Detailing complet-400 ron PRET BOMBA!!!
Reconditionare faruri-100 ron
Protectie de iarna -150 ron

FOLIE AUTORIZATA

Laterale spate si luneta-300 ron LLUMAR
Toate geamurile -400 ron

Folie protectie faruri -150 ron 3M
Folie fumurie stopuri -150 ron

CONTACT

contact@detailing-auto.com
cosmetica_folii_auto@yahoo.com
YM: cosmetica_folii_auto
Tel: 0766456533 sau 0721560272

Ne gasiti pe strada George Bacovia,nr. 60,sector 4.Punct de reper,de la CityMall spre Sos. Giurgiului o statie de tramvai...
Cu respect.Va asteptam!!!

29 Nov 2009, 16:07:
Avand o experienta de peste 5 ani in domeniu, va putem realiza aproape orice serviciu din domeniul auto, cum ar fi detailing auto, cosmetica, polish, montare folie autorizata rar, sisteme auto, alarme auto si multe altele. Facem totul cu multa seriozitate si inovatie, de fiecare data produsul finit depasind asteptarile.
Va putem oferi orice seriviciu din domeniul auto,99% din masina dvs va fi reinoit, totul pentru ca dvs sa fiti mandri de masina si de seriviciul primit la o suma foarte buna.
Va oferim astfel si servicii de restaurare/polish auto al farurilor (polish faruri). Majoritatea masinilor au farurile cu dispozitiv de dispersie a luminii din plastic. In procesul de exploatare acest tip de faruri este supus inevitabil influentei factorilor mediului extern, pe suprafata lor apar denivelari sau pete sterse.
LLUMAR - este cel mai mare si recunoscut producator de folie auto pentru geamuri plane si auto(geamuri fumurii legale). LLUMAR este de asemenea singurul producator in domeniu care efectueaza toate operatinuile tehnologice de fabricare a folie auto pentru geamuri, exclusiv in fabrica.

Va asteptam sa va convingeti de serviciile noastre!!!
DetailingMan
Servicii de detailing auto in bucuresti....

polish faruri
detailing interior,exterior
curatare si dressing motor
curatare jante
folii autorizate
folie protectie faruri
folie fumurie pt. stopuri

si multe altele...va asteptam!!!
mihai_dorin
Reduceri pentru membrii?
DetailingMan
Reduceri mai pot face pt:
Folie de protectie faruri
Folie fumurie pt stopuri
Protectie de iarna...
Dar cea mai buna reducere,parerea mea este cea la Detailing Complet de 400 ron

Va multumesc...si va asteptam!!!
liviu05
La Brasov se ocupa cineva?
Ma intereseaza pentru niste faruri de Citroen Xsara
DetailingMan
Avem si in Brasov...
Colegii nostri din Brasov va pot ajuta...cu cea mai mare placere
0768 838 400-Rares

2 Dec 2009, 00:01:
Pt RaR5 care a scris pe PM....
Lucram la orice marca de autoturism indiferent de vechime
cmandrei
Buna ziua,

"Reconditionare faruri-100 ron" pentru ambele faruri presupun nu ? (scuze daca e o intrebare tampita). Trebuie demontate ?

Multumesc,
DetailingMan
da,100 ron ambele faruri....si nu se demonteaza nimic...te astept!!!
DetailingMan
Va asteptam cu cele mai bune oferte de sezon!!!

<span class='edit'>5 Dec 2009, 17:15:</span>
YM: cosmetica_folii_auto
DetailingMan
Vad ca nu prea aveti grija de masinile voastre...pe bune!!!
Axelinooo
Se poate face ceva la parbriz si luneta, zgariate (sterse) de stergatoare?
luneta destul de tare zgariata ?
Multumesc anticipat!
DetailingMan
din pacate nu se poate face nimic,se face polish doar la zgarieturile foarte fine(la geam),si nu se insista foarte mult deoarece se poate creea un efect de lupa...!!!
liviu05
[quote=cosmetica_folii_auto,1 Dec 2009, 23:59]
Avem si in Brasov...
Colegii nostri din Brasov va pot ajuta...cu cea mai mare placere
0768 838 400-Rares

poate ai un numar gresit....asa mi-a raspuns o tanti la acesta numar!
DetailingMan
0740.17.27.37 sau 0730.07.27.37
petre 1
Suneti-mi cat costa o ceruire dar vreau se aduc eu ceara.
DetailingMan
O ceruire te costa 100 ron....dar esti sigur ca ai o ceara mult mai buna decat a noastra? Daca vrei mai multe detalii viziteaza siteul nostru... Salut!!!
korupt_77
pt un astra g caravan care este pretul pt folie pt toate geamurile.merci
DetailingMan
sal...te costa 500 ron !
CRUISER 71
Stiu ca azi e 1 Ianuarie,dar sunt interesat de montaj folie la un Logan...lucrati pana pe 4 Ian ??
Bongiovi
salut v-am lasat un mesaj pe site ma intereseaza daca aveti si in braila sediu sau vin personal cu masina acolo ma interesa un pachet complet detailing cel la 400 multumesc frumos
DetailingMan
cruiser,de luni incepem treaba...asa ca ne auzim la tel daca vrei. 0766456533

2 Jan 2010, 17:22:
bongiovi,ti-am trimis mail...te asteptam!!!
CRUISER 71
In cursul sapt.nu pot decat dupa ora 17 30 sad.gif ,Sambata lucrati ??

Pt.Logan berlina,luneta+usi spate cat este ?
DetailingMan
Preturile sunt in primul post....Cruiser ramane cum am vb la tel,si dupa aceea vei reveni cu poze...nu?
CRUISER 71
Daca nu intervine ceva neprevazut la mine ramane pe Sambata la ora 11,mai devreme ai zis ca nu se poate !
Pun si poze dupa aia sa ma laud !! wub.gif

PS;am uitat sa intreb ce grad de transparenta are folia ??
DetailingMan
cea pt spate,are 5%.......
Bongiovi
salut marti 12.01 vreau sa vin la bucuresti eu fiind din braila pentru un pachet complet eu am un renault laguna 2 hatckbag si vreau detailing interior exterior plus motor fara faruri ca sunt ok din cate vad pret 400 pentru membri am niste zgarieturi fine si tapiteria murdara de timp masina e din 2001 voi atasa poze cu masina inainte sa plec la bucuresti si dupa ce o scot de la voi eu din cate am studiat mi se par seriosi oamenii chiar daca va trebui sa mai dau pe motorina 150 ron sper sa merita voi reveni cu poze si maine va voi suna pentru programare marti sper sa aveti liber multumesc frumos
CRUISER 71
QUOTE(cosmetica_folii_auto @ 6 Jan 2010, 16:48)
cea pt spate,are 5%.......
*


Din pacate nu o sa pot veni Sambata asta tre sa plec din Bucuresti,ramane poate Sambata viitoare daca pot veni.
Ne auzim oricum la telefon !
DetailingMan
Bongiovi,ramane cum am stabilit...pt marti dimineata.O sa vezi ca suntem foarte seriosi in ceea ce facem si o sa fii multumit 100%!!!
Si chiar te rog sa pui poze inainte si dupa...sa vada toata lumea....

6 Jan 2010, 20:19:
e ok,cruiser....ramane sa ne auzim la telefon!
cmandrei
In primul rand Multumesc Mult ! si apoi Recomand. Frumos rapid ... si cel mai important, m-au suportat biggrin.gif

Mai ramane sa le vad noaptea dar altfel e o schimbare majora smile.gif

409 - 410 = faruri spalate (inainte de polisare)
415 - 416 = faruri spalate (dupa polisare)

P.S. vad ca sunt postate "aiurea" (prima dupa, mijloc doua inainte, ultima dupa)

Timp de lucru - aprox. 45 minute
b76bgaarh
ma intereseaza un detaling complet la un renault megane sedan luxe privilege (adica are tapiterie combinata piele ecologica/stofa).

cat dureaza si cand se pot face programari?
DetailingMan
si noi iti multumim Andrei,si te mai asteptam si la alte servicii... wink.gif

7 Jan 2010, 18:52:
QUOTE(b76bgaarh @ 7 Jan 2010, 15:06)
ma intereseaza un detaling complet la un renault megane sedan luxe privilege (adica are tapiterie combinata piele ecologica/stofa).

cat dureaza si cand se pot face programari?
*



sal...dureaza in jur de 7 ore,si programari de saptamana viitoare,in afara de marti ca e programat Bongiovi...
fyn11
Astazi am facut si eu un 'Detailing complet' lag mele.
Masina e iesit foarte bine, toate zgarieturile superficiale s-au dus, petele de pe mocheta la fel.
In plus baietii sunt foarte de treaba wink.gif si pretul e mai mult decat convenabil (mai ales pt pachetul complet pe care l-am ales). Poze mi se pare ca a facut Alex, cand are timp poate le pune aici.

Eu sunt multumit de lucrare si o sa-i mai 'vizitez' pe baieti si cu alta masina. Garantez pt Alex - e un baiat f serios.
DetailingMan
Iti multumim Andrei(fyn11),pt recomandare...si te mai asteptam pe la noi,si u esti de treaba,punctual si serios!!! Ne bucuram ca esti multumit de serviciile noastre...am facut si cateva poze smile.gif

9 Jan 2010, 18:03:
si alte poze... icon_mrgreen.gif

9 Jan 2010, 18:05:
stie cineva daca merge sa schimb titlul topicului???
Bongiovi
maine dim intru eu cu laguna 2 a mea voi pune poze inainte si dupa oricum arata jalnic acum nu am mai spalat-o de vreo luna si baietii au zis ca nu o spal ca oricum o mai spala ei odata plus ca am niste zgarieturi si in interior sunt urme de "vechime" masina e din 2001 tapiteria pe alocuri murdara voi reveni maine cu poze si va voi spune daca merita sau nu
Villanueva
Pentru folie llumar (20 sau 35 % transparenta) laterale fata Megane se poate saptamana asta ? Multumesc !
DetailingMan
Vilanueva,te pot ajuta doar sambata...
Bongiovi,te asteptam maine in jur de 10:00 cum am vb...!
b76bgaarh
intrebare tampita...trebuie sa spal masina inainte...sau in pretul acesta intra si spalare?
DetailingMan
nu-i faci nimic...asa cum e o aduci la noi !!!
Bongiovi
m am intors de la buc si am facut si am facut operatiunea completa la masina sunt foarte multumit a iesit foarte bine mi-au disparut cateva zgarieturi finute care le aveam adica baietii au scos maximu ce se putea scoate prin polish nu va ganditi acum ca daca masina e de vopsit se va scoate zgarietura plsu ca sunt foarte multumit la interior tapiteria a intinerit au iesit petele de fapt ce pete ca se formase un strat de murdarie ce acoperise tapiteria recomand foarte muncitori baietii si foarte modesti mult succes in continuare si ne auzim pentru intretinere atasez niste poze

13 Jan 2010, 00:51:
si..

13 Jan 2010, 00:53:
si

13 Jan 2010, 00:55:
si

13 Jan 2010, 00:56:
si
DetailingMan
Si noi iti multumim ca ai avut incredere in noi si ai venit pana la Bucuresti sa-ti facem masina!!! wink.gif
Altcineva...? biggrin.gif
b76bgaarh
eu...

cum facem sa ma programez saptamana viitoare, marti pe 19.01.10? pt un detailing interior/exterior.....

la ce ora se poate lasa masina la voi (dimineata sa pot ajunge si la birou)

daca vrei date...numar nume etc pe PM
DetailingMan
salut...masina o lasi la noi pana in ora 9:00!
Daca vrei marti...nu ramane decat sa ne auzim la un telefon cu o zi inainte pt confirmare. 0766456533 sau 0721560272
Pt cei care nu stiu Asistenta Online YM: cosmetica_folii_auto
Mai multe detalii gasiti si pe site-ul nostru...
semit
cat costa curatare partea textila scaune sau scaunele cu totul fata Megane, crem smile.gif
DetailingMan
ANUNT IMPORTANT excl.gif

Incepand cu data de 1 Februarie,oferta noastra la detailing complet-400 ron,nu va mai fi valabila... !

Noile preturi :

Detailing exterior-250 ron
Detailing interior -250 ron
Detailing complet-450 ron BONUS- curatare si dressing motor
Reconditionare faruri-100 ron


@semit

Te costa 80 ron...scaunele cu totul !
gotty
si scaunele fata si bancheta spate?
L!nuX
cat costa te rog scaunele fata , bancheta si fetele de la usi la un fiat punto ?

merci
Villanueva
Cred ca ar trebui sa faci "detailing" si la preturi ... o fata de usa, o tetiera ...
DetailingMan
va salut!

scaune fata + bancheta - 130 ron
scaune fata + bancheta + fete usi - 180 ron
DetailingMan
Servicii de detailing auto in Bucuresti!!!

17 Jan 2010, 15:30:
sunt prea mari pozele...nu incap multe...sad.gif

17 Jan 2010, 15:32:
+++++

17 Jan 2010, 15:36:
altele.....

17 Jan 2010, 15:40:
mai sunt si altele....dar nu mai am rabdare.. sad.gif
b76bgaarh
colega..se poate amana pana trece capriciul asta de zapada....
sper sa fie uscat saptamana viitoare....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.