Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 Anvelope de iarna 175/65/14
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius80_eugen
Vand 4 anvelope de iarna 175/65/14 , doua Pirelli si doua Sava . Toate sunt perfect functionabile , NU au fost folosite decat iarna , grad de uzura 10 - 15% . Sunt perfect compatibile cu DSN , SLZ , Clio , Mazda 2 ...

Toate 4 au acelasi model al anvelopei , atasat in poza . Se pot face si poze daca va intereseaza !

Pret : 2 x Pirelli : 300 ron ;
2 x Sava : 280 ron ;
toate 4 : 500 ron .

Va astept aici sau la telefon : 0722.22.08.84 .

1 Dec 2009, 10:43:
Cele doua Sava s-au montat pe masina , ca de vineri ninge la munte , asa ca mai raman cele doua Pirelli de iarna la 280 ron ambele anvelope ! Promotie !!!
marius80_eugen
Doua anvelope Pirelli SnowControl 175/65/14 la 250 ron !!! PROMOTIE !!!

Stare 85-90% OK !!! Vine IARNA !!!
marius80_eugen
UP ! Preturi discutabile !!!
L!nuX
Nu vreau sa ma bag pe topicul tau insa trebuie sa umblii serios la pret in conditiile in care gasesti 195/65/r15 la intr 80-120 lei , deci 175 ar trebuii sa fie ceva mai ieftine ,.
marius80_eugen
Tu vb de SH sau resapate ? De vara sau de iarna ? Ele noi au fost 224 ron / bucata !

M-am uitat si eu in vara dupa niste cauciucuri SH de vara si erau pe la 1 mil unele decente ( la 50 ron cumperi unele aruncate sau de la indieni , la 80 ron iei numai unele ok , dar desperecheate ) , asa ca unele purtate de mine 2 ierni , cu mai putin de 7000 km " la bord" , de marca ( Pirelli ) nu mi se pare deloc scump .
Daca acum pleci cu 3 mil in buzunar si vrei sa cumperi 2 anvelope , ceva DECENT pentru iarna , NU vei reusi !
Unele pentru LGN de iarna sunt de la 180 ron / bucata , iar ceva decent de la 230 ron/ buc in SUS . Stiu ca am pus deja pe masina unei prietene si abia am gasit Debica la un pret decent !
Sa schimbi 4 cauciuri de la vara la iarna si invers ( schimbat + echilibrat ) fara 85 ron nu scapi , majoritatea cerand 1 mil pe toate 4 rotile , asa ca sa ai niste cauciucuri decente calitativ pt iarna la 250 ron ( si astia discutabili ) nu mi se pare indecent !


Repet anuntul : 2 x Pirelli SnowControl 175/65/14 la 250 ron ambele , adica 125 ron / buc !

- nici eu nu vreau sa iti aduc aminte ca mai este si un mic paragraf prin regulament in care spune ca nu ai dreptul sa discuti preturile unuia , iar discutiile despre pret se fac DACA esti interesat , dar asta nu este nici o problema . Daca eu as fi vazut acest anunt acum 2-3 ierni mi s-ar fi parut interesant . Sper sa gasesc pe cineva care stie ce vrea de la niste cauciucuri de iarna .
marius80_eugen
2 x Pirelli 175/65/14 SnowControl la 250 ron ambele !
marius80_eugen

2 x Pirelli 175/65/14 SnowControl la 220 ron AMBELE !
marius80_eugen
Au venit zapezile !!! Pret 220 ron !
sad
ai pm
marius80_eugen
SAD - sa le stapanesti sanatos , sper sa fii multumit de ele !

Se poate inchide topicul !!!
sad
multam fain .. abia acum le`am pus (ora 2 jumate - am asteptat de la 11)
sunt foarte ok.. diferenta e imensa smile.gif

multam frumos
marius80_eugen
Vroiam sa-ti spun sa scoti pietricelele din ele inainte de echilibrare si sa le mai dai un strat de silicon ... dar nu am mai apucat . La primavara poti face acest lucru si te vor mai tine ierni bune ! Sa nu-ti bati joc de ele sa le tii primavara-vara pe masina ca e pacat !
BAFTA !


Se poate inchide topicul !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.