Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Suport detector radar
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Schumi
As vrea sa cumpar un suport cu ventuze pentru un detector de radar Cobra XRS 9330 pe care l-am luat de la cineva de aici de pe forum. Pretul in magazinele de specialitate este de 28 de lei, dar nu stiu cum se face ca in acest moment nu mai e pe stoc la niciunul.
Am atasat si o poza cam cum ar trebui sa arate.
Astept ofertele.
edug
Salut ...incerca in targ la Vitan! Imposibil sa nu gasesti!
Schumi
Buna idee, dar sa incerc duminica cand e targul sau sa ma duc la magainele de acolo? Ca nu am mai fost in targ de cativa ani si nu stiu ce mai e pe acolo.
Mersi
edug
In timpul saptamanii intrarea este libera si poti intra si cu masina.Duminica te costa 3 lei intrarea si treb sa iti gasesti un loc de parcare prin zona aia.De preferat la bricostore....ca acolo gasesti sigur...daca te duci pana la ora 10 si nici nu stai cu teama ca ti-o salta "baietii veseli" de la ridicari auto!Poti sa te duci duminica....oricum sunt deschise magazinele alea!Plus ca ai ocazia sa iti mai cheltui banutii si pe alte lucruri mai mult sau mai putin utile. Intai sa tragi o tura prin partea din spate a targului,unde se aseaza oamenii cu vechituri...biciclete si alte SH-uri din tara sau afara,iar daca nu gasesti acolo...iti continui drumul....catre magazinele din fata.Sper sa reusesti sa gasesti! Succes!
clr
Uite ce am gasit pe google la o simpla cautare (sper sa nu se considere reclama, daca e asa stergeti si scuze):

http://www.supermagazinul.ro/categorie.php?subcateg=163

PS: NU te du in parcarea de la Carefour de langa targ Duminica!!! Eu am fost acolo ultima Duminica (cu treburi in magazin nu in targ) si mi-a luat jumatate de ora sa ies din parcare!!! Mai nou, de cand au facut poarta si pe partea cu magazinele se pare ca e sport national sa se parcheze acolo.
Schumi
clr: mersi dar crede-ma ca am cautat o zi intreaga pe net, unde cei din eminescu au vreo 10 site-uri pt 1 magazin si am vorbit si la "supermagazinul" unde la fel nu mai are...
Apropo, azi am un drum in Vitan si incerc la magazinele de acolo.
Schumi
Nimeni, nimic? Prin Vitan am gasit dar intr-un loc era prea scump (50 lei) iar in alt loc avea dar nu de Cobra si nu statea bine in el...
mickey_sol
Ai pm
Schumi
mickey_sol: da, mi-ai trimis acum 5 zile, ti-am scris si asteptam un raspuns de la tine...
mickey_sol
Pai ti-am trimis PM cu nr de tel. Mai trimit inca o data
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.