Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Anvelope de iarna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ionut_Nedelcu
[attachmentid=1627573163] [attachmentid=1627573165] Anvelopele sunt noi, 4 bucati. Pretul este de 500 ron pe toate.
Steel Tormentor
si sunt gratis, nu??
Eh..tongue.gif
Ionut_Nedelcu
Acum nu mai sunt gratis. tongue.gif dar acceptabil ca pret....parerea mea.
gotty
au vrut si baietii aia sa fie draguti cu clientii si au stricat piata cauciucurilor de iarna! radmasa.gif radmasa.gif
Ionut_Nedelcu
Pai..eu am berlina ce naiba sa fac cu ele.
george_scala_2004
...stau si ma minunez wacko.gif de vreo luna incoace sad.gif cum se faca ca doar pe la constanta este promotia asta blink.gif iar la bucuresti nu prea (in fine,poate nu stiu eu si sint mai ghinionist radmasa.gif ) ?

...si cum se nimereste, cistigatorii avind orice altceva numai masina pentru care sa se potriveasca anvelopele nu ? icon_mrgreen.gif
Iulikk
Ionut, vezi ca ai un PM wink.gif . Spor la vanzare.
Ionut_Nedelcu
Multam Iulikk.
Mai George ma gandesc ca astia m-au motivat poate dau berlina la remat si optez pt un un logan sau orice altceva de la reprezentanta lor (de la Tulcea ca acolo s-a desfasurat evenimentul)....zic si eu. Pana atunci nu vrei niste cauciucuri de iarna ? smile.gif))))

3 Dec 2009, 09:01:
up.gif
george_scala_2004
multumesc de oferta dar, la fel ca si tine, nu am ce face cu ele ! wink.gif eu am o solenza cu roti de 14, stella, pentru cunoscatori, arata bine, si nu intentionez sa le schimb icon_mrgreen.gif

totusi, as avea pe cineva care are nevoie de roti de iarna pentru loganul din dotare. numai ca momentan trece printr-o perioada mai dificila financiar...iar 500 de lei este o suma chiar foarte mare, tinind cont de cele de mai sus...

asa ca o sa astepte pina laprimavara wacko.gif adica sa nu merga deloc iarna sau sa caute la dezmembrari...

oricum succes la vinzare,
Ionut_Nedelcu
Multam frumos
Ionut_Nedelcu
Up.....400 ron
tatar 69
Le-as cumpara dar sunt din partea cealalta a tarii.
catalin8189
Le-as lua si eu...dar sunt din Bucuresti...tu in Constanta...poate ai drum vreodata pe aici wink.gif
Ionut_Nedelcu
Le trimit prin posta romana sau curier rapid pentru cine este interesat
tatar 69
Spune cat ma costa cauciucurile daca le trimiti in Caransebes, jud. Caras-Severin, cu toate costurile suportate de tine si mai vorbim.
Ionut_Nedelcu
Okay. Ma interesez astazi la posta si la cateva firme de curierat rapid si iti las un PM
Ionut_Nedelcu
Multam Georgele..m-ai scutit de multe butonari pe google:P

7 Dec 2009, 19:48:
Anvelopele s-au vandut. Topic inchis
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.