Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MP3 Original Clio 3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
B-58-PTM
Mp3 original clio 3 stare impecabila
pret 150 ron

detalii la id: valy_91_barossanu
sau telefon: 0766653106
vlad_laguna
salut. merge si pe laguna 2, 2002?
99AIM
Am cd player pe clio 3,oare la mine o merge?aparatul are iluminarea butoanelor pe portocali nu?vin peste 2 sapt. in B,daca nu-l dai pana atunci facem proba daca se potriveste la mine,nu te intereseaza ceva schimburi cu ce am eu la bursa?
B-58-PTM
QUOTE(vlad_laguna @ 2 Dec 2009, 16:09)
salut. merge si pe laguna 2, 2002?
*



man pe laguna 2 nustiu daca merge...
QUOTE(RamboX @ 2 Dec 2009, 16:17)
Am cd player pe clio 3,oare la mine o merge?aparatul are iluminarea butoanelor pe portocali nu?vin peste 2 sapt. in B,daca nu-l dai pana atunci facem proba daca se potriveste la mine,nu te intereseaza ceva schimburi cu ce am eu la bursa?
*


merge 100% pe clio 3 ca are aceleasi mufe asi vrea sal dau de preferat pana pe 10 ca daca nu il dau unei cunostinte
megane_brotac
ai displayul lui ?
99AIM
QUOTE(B-58-PTM @ 2 Dec 2009, 17:26)
man pe laguna 2 nustiu daca merge...

merge 100% pe clio 3 ca are aceleasi mufe asi vrea sal dau de preferat pana pe 10 ca daca nu il dau unei cunostinte
*


daca nu merge imi dai si afisajul de pe consola ta?eu am vazut un clio 3 cu mp3 si avea alte caractere pe consola,poate merge si ma insel eu,daca nu il dai pana atunci ma anunti ca vin cu clio daca e si facem proba.
B-58-PTM
nu am nici display nici comanda de langa volan, masina am duso la dezmembrari si am mai ramas cu asta
99AIM
ok daca il mai ai pana atunci si se potriveste îl iau,boxele nu le mai ai?am una parlita la megane si ti-as fi luat 2 bucati.
B-58-PTM
QUOTE(RamboX @ 2 Dec 2009, 18:34)
ok daca il mai ai pana atunci si se potriveste îl iau,boxele nu le mai ai?am una parlita la megane si ti-as fi luat 2 bucati.
*


numai am nimic nimic de clio 3 ca am dato completa (boxele le voiam si eu dar din pacate nu am mai putut sa le iau dupa masina)
lungan
Merge pe Clio 2 cu display-ul si comenzile de pe volan?
B-58-PTM
QUOTE(lungan @ 2 Dec 2009, 18:55)
Merge pe Clio 2 cu display-ul si comenzile de pe volan?
*


man,sincer nustiu pe ce mai poate merge inafara de clio 3,ideea e ca astia de la renault au pus modelu asta pe clio/symbol din 2006 acuma nustiu care e faza ca am auzit pe la altii ca ar avea nevoie de un cod
DanCVA
Cred ca se potriveste si pe Megane II si Clio II. Din poza nu se vede clar daca fatada radioului este ca la Megane II si Clio II. Mie imi pare putin mai curbata, dar trebuie verificata.
Pretul este super ok. Mai sunt cateva RCD-uri la bursa si se poate compara.
Sunt perfect compatibile afisajele ci comenzile de pe volan in cazul in care anterior masina a fost echipata cu RCD UpdateList.
B-58-PTM, dai un cico pentru precizarile astea. biggrin.gif
catalyn_grigore
salut. ma intereseaza mp3 player-ul. maine te sun si poate ne vedem sa il cumpar. catalin 0723610999 sau spune-mi maine cand te pot suna sa ne vedem
B-58-PTM
sa vandut se poate inchide
DanCVA
Astept macar o apa plata.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.