Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] fata de logan din dezmembrari
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mdaa2k
Imi trebuiesc: Capete lonjeroane, tragger, radiator apa, radiator aer (intercooler) aripa dreapta, faruri, capota, grila dintre faruri, electroventilator vas ulei servodirectie si piesa de plastic pe care se prinde el. Preferabil de la o singura masina sa nu ies exagerat de scump
0728648602 Adrian Bucuresti
gheorghita88
am o bara de logan provenienta accident(nu prea buna) pret 50 lei daca te intereseaza imi trimiti un mesaj
mdaa2k
Up-date! am luat o buna parte din ele de la ceva parc de dezmembrari si imi mai trebuiesc:
1 Geam dreapta spate (macara manuala)
2 Electroventilator 1.5 DCI fara AC
3 Razatoare geam dreapta fata
4 sigla Dacia tongue.gif
si probabil piese marunte ca fata ei s-a cam spulberat

Aaaaaaa si preturi pt airbag-uri volan si pasager (nu stiu daca se reprogrameaza calculatorul de AirBag sau trebuie schimbat si el .....sper ca nu are legatura cu functionarea masinii)
cosmin_2300
QUOTE(mdaa2k @ 4 Dec 2009, 00:15)

3 Razatoare geam dreapta fata

*


Desi probabil off-topic ... la ce te referi prin "razatoare" ?! mellow.gif
mdaa2k
La cauciucul de la baza geamului ce rade apa de pe el cand il cobori (si o intinde odios cand il ridici)
saftonel
se poate resofta calculatorul de AirBag te costa cam 100 eur
B-64-MVP
Salut am eu o bara fata originala si cu toate accesoriile pe ea daca te intereseaza da-mi un pm ! ! ! 200 ron este pretul ! ! !
mdaa2k
1 Geam dreapta spate (macara manuala)
2 Electroventilator 1.5 DCI fara AC
3 Razatoare geam dreapta fata
4 sigla Dacia
5 Cablu deschidere capota

Am pus majoritatea fiarelor din fata si am ajuns la o dilema: Pe ce beeep prind radiatorul+ intercooler? ca am jospiesa pe care stau basculele, in laterale lonjeroanele, pe mijloc armatura metalica a barii si sus tragger-ul care-i o tabla in care sta broasca si farurile (la masina mea traggerul e o piesa de plastic armat ce ocupa toata fata si pe el se prind radiatoare, electroventilator si faruri
mdaa2k
imi mai trebuiesc doar:
- electroventilator 1.5 DCI fara AC
- sigla dacia
- suporti radiator si intercooler (macar o poza cu ei ca nu stiu cum arata si le-am legat cu soricei de plastic sa duc masina la vopsit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.