Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DISCURI MEGANE II
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Villanueva
Vand 2 discuri frana Megane II Sedan, 2008, 1.6, 16v !

Au fost folosite 15.800 km. !

Pret : 150 lei ambele !

6 Dec 2009, 11:03:
100 lei ambele !
adrian_yza
ai si pentru spate?
Villanueva
Nu am pentru puntea spate !
ionutt daniel
Ai idee daca se potrivesc si la Megane 1.2 break? Ale mele sunt de 280. Ar fi bune ca piese de schimb pe viitor...

6 Dec 2009, 19:48:
Ai idee daca se potrivesc si la Megane 1.2 break? Ale mele sunt de 280. Ar fi bune ca piese de schimb pe viitor...
Villanueva
Nu stiu ! Imi pare rau ! Masina pe care au fost montate e Megane 2.2 Sedan !
ciprianaldeabv
ai pm de la mine
teodorteodor
Salut ! Ai cumva idee daca se potriveste si pe Laguna 2 ?! Mersi anticipat !
Villanueva
Nu am idee daca se potrivesc pe Laguna 2 ! Sincer, cunostintele mele despre mecanica auto sunt egale cu zero ! Discurile sunt cele originale ale masinii descrise in postul 1 ! Mai multe detalii ............ !
ciprianaldeabv
un upppp si de la mine, pe logan nu se potrivesc, m-am interesat la service! sad.gif
Villanueva
VALABIL !
Villanueva
valabil !
Villanueva
UP !
Dani.megane
as fi interesat de ele.am megane 2.2 1,5 diesel hachback.(cred ca sunt la fel ca la sedan discurile mele )eu am unul usor indoit .din ce cauza le-ai schimbat tu?tot aceeasi problema ca mine,sau?un nr telefon sau mail
Villanueva
Discurile mele nu au nicio problema ! Am vrut discuri sport si le-am inlocuit cu EBC Turbo Groove !
baxxter25
1 milion amandoua si le trimiti pana in oradea
e ok?
Villanueva
Vreau 100 lei pentru amandoua ! Cu trimisul e mai complicat ! Prefer ca potentialii clienti sa le vada inainte ! Sa nu existe discutii, reclamatii etc. !
Villanueva
UP !
crazybogdan
scuza-ma dar nu am prins din ce oras esti. eu am megane 2.1 sedan(din semnatura) si din cate am inteles discurile se potrivesc si la mine.
daca mai ai putina rabdare(o zi) le cumpar eu
Villanueva
Bucuresti !
crazybogdan
le iau eu.
Villanueva
Ai PM !
Villanueva
UP !
Villanueva
Se poate inchide ! Multumesc !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.