Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CD-PLAYER Update List
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lungan
Vand CD-Player Update List, in stare perfecta de functionare. A fost folosit 2 ani si 3 luni pe masina din semnatura. Motivul: upgrade la mp3 player.
Este compatibil cu display-ul si comenzile de pe volan de la orice alt HU Update List.
Fata din plastic este cea a mp3 playerului cu care l-am inlocuit si este de Clio 3. Am pastrat fata veche deoarece este cam cu 2 mm mai mica decat aceasta si am vrut sa se integreze perfect in bord.

Poze:

[attachmentid=1627574102] [attachmentid=1627574103] [attachmentid=1627574104]

[attachmentid=1627574105] [attachmentid=1627574106]

[attachmentid=1627574107] [attachmentid=1627574108]

Pret: 200 lei.
lungan
Se integreaza perfect in bordul de Megane si Clio 3.
Negociabil. Up!
lungan
Up. Mai mult decat negociabil. Eventual schimb cu ceva. smile.gif .
shyck
update list nu reda mp3? stiam ca tuner list nu poate, tu ai trecut de la update list la update list?
lungan
Da, am avut tot Update List inainte, ce se vinde acum, dar nu reda mp3, doar CD audio.

Up. 170 de lei.
Bonus: CD original cu Jose Carreras uitat in aparat. smile.gif.
lungan
Up. 160 de lei.
lungan
Up. 150 de lei. Montaj gratuit. smile.gif .
zapacit
Salut. care e diferenta dintre update list si tunner list. Mai e valabil....poti trimite prin curier cu rambus???
lungan
Mai este valabil. Update List este model mai nou. Pot trimite prin curier. Pe ce masina vrei sa-l montezi?
99AIM
ce culoare are fata la iluminarea butoanelor?portocaliu sau alb?ai cam facut modificari in el.
lungan
Nu am facut absolut nicio modificare. Fata e prinsa in niste cleme din plastic si se conecteaza la HU intr-o mufa, se schimba in 2 min. Am pastrat fata veche ca sa se integreze mai bine in bordul de Simbol. Fata cu care se vinde e pentru Megane 2, Clio 3 si iluminarea butoanelor e cea standard, cred ca portocalie.
99AIM
cea de clio 3 nu se incadreaza perfect la megane,e mai mica si mai bombata putin....deci daca aia e dupa clio 3 nu vine prea bine la megane
lungan
Fata este de Clio 3 si din poze pare la fel cu cea de Megane 2. Atasez poze cu dimensiunile pentru verificari:

Latime (6 cm): [attachmentid=1627582701]


Lungime jos (19,5 cm): [attachmentid=1627582702]


Lungime sus (20 cm): [attachmentid=1627582703]


Curbura: [attachmentid=1627582700]


Si un CD-Player de pe Megane (poza e de pe forum): [attachmentid=1627582706]
99AIM
ofer 100 ron daca renault imi da un raspuns negativ pentru schimbare pe garantie
L.E. Renault romania mi-a aprobat schimbarea gratuita a cd playerului meu mp3 deci numai sunt interesat.
lungan
Ok. 100 de lei oricum mi se parea cam putin, cred ca o sa-l pastrez de rezerva, vad ca se intampla sa se mai strice si garantie nu am.
MARIUSICA29
SALUT
TI-L CUMPAR EU 150 RON DACA GARANTEZI CA CITESTE MP3 SI-L MONTAM PE MASINA
DE UNDE ESTI?
NU POT SA ITI SCRIU IN PRIVAT DAR

marius_niculita e mess-ul meu si putem vorbi acolo
o zi buna
lungan
E CD-Player, scrie clar in anunt.
MARIUSICA29
INCA ASTEPT UN SEMN .....................
DACA MAI E VALABIL ANUNTUL
lungan
Repet, nu e MP3 player, citeste doar CD audio. Ti-am raspuns si mai sus.
Anuntul este valabil.
marianmihai
Salut!

Iti ofer 100 lei.
lungan
Salut! Prea putin, nu-l dau cu 100 de lei.
marianmihai
Ok. Daca te razgandesti...
lungan
Up.
Accept schimburi cu camera foto compacta.
MARIUSICA29
salut
nu mai am adresa ta de mess
te rog
marius_niculita
intra tu pe mine si vorbim vreau sa ti-l cumpar
o seara buna!!!
cosmin_69
Eu am tuner list.Crezi ca merge update ?
lungan
Nu merge, doar sa-ti cumperi si display + satelit. Parca am vazut un Tuner List de vanzare pe aici.
cosmin_69
Pt. lungan

Unde ai vazut tu Tuner Listul ?
Cred ca s-au dat.
Bineinteles original de Renault.
lungan
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=178376&hl=tuner+list
Era ieftin, 100 de lei, dar din pacate s-a vandut.
lungan
Up.
Marti 27 aprilie transport si montaj gratuit pe ruta Focsani - Bucuresti, prin Ploiesti sau Urziceni.
lungan
Up. Schimb cu filtre UV/Polarizare 52,58,62 ... mm.
lungan
Rezervat.
gxg_coman
salut. esti de acord cu un schimb cu un samsung d900i?
lungan
Nu mai este valabil, s-a vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.