Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ceasuri logan si solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mickey_sol
Ceasuri logan adaptate cu mufe pentru solenza, ceasurile au ci si cb 200 lei si ceasuri solenza cu turometru si temperatura apei 120 lei.

8 Dec 2009, 02:08:
Up! Foarte negociabil, astept oferte.

8 Dec 2009, 18:12:
Astept oferte din partea doritorilor preturile sunt foarte negociabile.
alex_dinu476
m-ar interesa cele de solenza
spune care ar fi ultimul pret si de unde esti
mickey_sol
alex_dinu476 ai PM. ceasurile de logan au culorile originale CB si CI si le primiti cu mufe pe care le puteti lega singuri.
Parsifal87
deci cum e pana la urma cu ceasurile de logan?sunt adapatate doar il scot pe al meu si il bag pe asta de logan?sau trebuie sa il modific eu?astept un PM te rog fiindca sunt interesat si dak e mai vb pe mess in legatura cu pretul

mess ID: medy_johhny@yahoo.co.uk
mickey_sol
Solenza are patru mufe la ceasuri iar loganul are doua. Daca vrei bordul o sa-l primesti impreuna cu cele doua mufe pe care le poti adapta singur dupa o schita. Adica firele de la alea patru mufe o sa le legi pe alea doua. Si bordul de solenza ajunge maine la alex_dinu476
Parsifal87
poti sa faci te rog o poza cu bordul si cu mufele?mufele au si niste capete de fire in ele nu?schita de unde fac rost de ea?cati km are bordul?
mickey_sol
Ai PM Parsifal87

12 Dec 2009, 17:08:
UP!

13 Dec 2009, 09:40:
UP!
alex_dinu476
L-am montat si functioneaza tot,merci
mickey_sol
UP!
mickey_sol
UP!
cudalbgeo2005
Am o SOLENZA Europa fara turomentru si ceas temperatura. Vreu sa stiu cat ajunge un ceas de LOGAN cu CI cu mufele modificate?
mickey_sol
cudalbgeo2005 ai PM
mickey_sol
Ceasurile asa cum sunt ele adica fara mufe fara nimic doar ceasurile de logan (CB si CI) le dau cu 120 lei

24 Dec 2009, 05:13:
UP!
nassicu
mai ai ceasurile de logan ? si la ce pret le dai ?> astept un semn de la tine nascut_cu_sange_rece este id meu , ma intereseaza
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.