Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Aripi fata Dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cosmin_bojin
Cumpar aripi fata Dacia 1300.Exclus cele de Conex Iasi.
cosmin_bojin
UP!!
Muttley
Vindea unu' o pereche din fibra.
Dar tocmai le-ai ratat, s-a sters topicul care era postat unde nu trebuia sleep.gif
b 51 zym
sal .. de mine erea vorba
am eu din fibra 100 ron setu sti cat am stat sa imi dau seama dece .. imi tot stergea topicu biggrin.gif
cosmin_bojin
QUOTE(Muttley @ 9 Dec 2009, 12:35)
Vindea unu' o pereche din fibra.
Dar tocmai le-ai ratat, s-a sters topicul care era postat unde nu trebuia sleep.gif
*


Merci Muttley!

QUOTE(b 51 zym @ 10 Dec 2009, 14:02)
sal .. de mine erea vorba
am eu  din fibra            100 ron setu      sti cat am stat sa imi dau seama dece .. imi tot stergea topicu biggrin.gif
*


Multumesc pentru oferta dar nu vreau de fibra.
cosmin_bojin
UP!
cosmin_bojin
UP!!
cosmin_bojin
UP!
cosmin_bojin
UP!!
f.marinescu
Am o aripa noua vopsita visiniu metalizat, de 1310
membru_DC
sunt cu 50 de RON la magazin de piese auto - vopsite negru si nu sunt de Conex Iasi

@djalex_bolidu: vezi in istoricul mesajelor mele ca am mai zis, nu vreau sa ma repet pentru a nu se considera ca fac reclama la o firma cu care n-am nicio treaba sleep.gif
djalex_bolidu
dinalea negre sunt foarte bune!pe cea de dreapta am reusit sa pun si eu mana dar de stanga nu mai gasesc.am cautat peste tot dar dinalea negre nu se mai gasesc!daca ne poti spune tu unde ar fii perfect!
am.
cum are buza ? se termina brusc sau merge incovoiata?
djalex_bolidu
QUOTE(membru_DC @ 4 Jan 2010, 22:01)
sunt cu 50 de RON la magazin de piese auto - vopsite negru si nu sunt de Conex Iasi

@djalex_bolidu: vezi in istoricul mesajelor mele ca am mai zis, nu vreau sa ma repet pentru a nu se considera ca fac reclama la o firma cu care n-am nicio treaba  sleep.gif
*


prin raspunsul tau nu faceai reclama ci doar ajutai niste pasionati care doresc sa ma faca ceva din vechea dacia,dar prin raspunsul oferit de tine m-ai ajutat extrem de mult.5 pagini am de mesaje am rasfoit si nu am gasit nimic legat de vreo aripa!Multumesc frumos!
catalin7070
biggrin.gif
si in al doilea rand constat ca este plin de oferte aici sad.gif
cosmin_bojin
QUOTE(catalin7070 @ 8 Jan 2010, 20:52)
biggrin.gif
si in al doilea rand constat ca este plin de oferte aici sad.gif
*


Da,curg ofertele!
Daca aveti ceva concret,o adresa un link,postati ca nu se supara nimeni.
cosmin_bojin
UP!!
lucifer
QUOTE(membru_DC @ 4 Jan 2010, 23:01)
sunt cu 50 de RON la magazin de piese auto - vopsite negru si nu sunt de Conex Iasi

@djalex_bolidu: vezi in istoricul mesajelor mele ca am mai zis, nu vreau sa ma repet pentru a nu se considera ca fac reclama la o firma cu care n-am nicio treaba  sleep.gif
*




Zi-ne si noua unde se gasesc aripi negre , ca eu unul in toamna cand mi le-am schimbat la berlina mea nu am gasit pe nicaieri , am gasit si cumparat de Iasi la 89 lei pe care nu le recomand (pentru ca trebuie sa ajungi la tinichigiu) si la REMAT la 30 lei bucata excl.gif
STORMTROOPER
Ma scuzati ca intervind dar:
1. Aripi negre pt dacia am vazut la magazinul de piese auto de pe str. Gheorghe Titeica linga intrarea in Service Glucoza, in urma cu vre-o 2-3 zile. Nu am intrebat de pret si nici nu am vazut exact ce model sunt. CN3,CN4 sau pt 1310 ochelarista.
2.Pentru initiatorul topicului uite aici ceva care se pliaza pe cerintele tale : aripa 1300 pretul este un pic cam mare dar tu stii de ce finante dispui.
N.B. Anuntul pentru care am postat link-ul nu imi apartine, l-am gasit cautind alte piese.
3. De asemenea tot pe acest forul, daciaclub, mai este un membru care isi dezmembreaza masina Dacia 1300 poate gasesti la el ceea ce cauti.
Bafta.
cosmin_bojin
QUOTE(STORMTROOPER @ 12 Jan 2010, 19:43)
Ma scuzati ca intervind dar:
1. Aripi negre pt dacia am vazut la magazinul de piese auto de pe str. Gheorghe Titeica linga intrarea in Service Glucoza, in urma cu vre-o 2-3 zile. Nu am intrebat de pret si nici nu am vazut exact ce model sunt. CN3,CN4 sau pt 1310 ochelarista.
2.Pentru initiatorul topicului uite aici ceva care se pliaza pe cerintele tale : aripa 1300 pretul este un pic cam mare dar tu stii de ce finante dispui.
N.B. Anuntul pentru care am postat link-ul nu imi apartine, l-am gasit cautind alte piese.
3. De asemenea tot pe acest forul, daciaclub, mai este un membru care isi dezmembreaza masina Dacia 1300 poate gasesti la el ceea ce cauti.
Bafta.
*


Multumesc pentru informatie,dar am nevoie de doua aripi(pereche).
UP!!
cosmin_bojin
UP!
cosmin_bojin
UP!!
djalex_bolidu
nu vrea nimenisa ajute macar cu o informatie ceva?
cosmin_bojin
Se pare ca nu.
UP!!
cosmin_bojin
UP!!
STORMTROOPER
anunturile astea te ajuta cu ceva??
anunt 1
anunt 2
Bafta
cosmin_bojin
Multumesc,dar nu sunt ce caut eu.
UP!!
cosmin_bojin
UP!!
cosmin_bojin
UP!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.