Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PEUGEOT 207 2007 1.4 HDI !
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
jamy
SALUTARE ! dry.gif

VAND PEUGEOT 207 1.4 HDI 69 CP , 48000 KM , CU URMATOARELE DOTARI :

- GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 4 AIRBAGURI; AER CONDITIONAT; COMPUTER BORD; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;
ABS , VOLAN+SCAUNE MULTI REG , RADIO-CD CU MP 3 - COMENZI VOLAN ,ANVELOPE NOI DE IARNA , UNIC PROPRIETAR DIN 2007 ,2 CHEI , TAPITERIE ISOFIX IN CULOAREA MASINII, STARE EXCELENTA ATAT TEHNIC CAT SI OPTIC , NICIODATA IMPLICATA IN EVENIMENTE RUTIERE !MASINA RULEAZA IMPECABIL .

PRET : 6900 E

TEL : 0722355561

9 Dec 2009, 03:49:
sus cu leutul cheers.gif
CRUISER 71
Intra si Dacia injectie la posibilitatile de schimb ??
jamy
Multumesc pentru oferta insa nu am ce sa fac cu dacia 1310 biggrin.gif , schimburi gen , clio , logan ar fi ok pt mine smile.gif
CRUISER 71
Ok.spor la vanzare !ps:ofeream oricum mai mult de 3000 diferenta !am spus in postul meu 3000 ca cam atat vreau sa ma intind.
jamy
Ms pt urare , spor si tie sa gasesti ce ai nevoie ! smile.gif
ajaccio83
Schimbi cu un clio II bicorp 1.4 16v 98cp din 2003 ? + diferenta din partea mea
jamy
Super masina ta ajaccio83 smile.gif , insa nu ma avantajeaza anul si motorizarea , caut daca este posibil an mai bun si poate si diesel , daca ar fi fost sa tin masina pentru mine poate as fi vrut sa fac un schimb cu tine avand in vedere ca imi place masina ta rolleyes.gif

Upp... wink.gif

9 Dec 2009, 23:34:
Uppp cu leutul charge.gif
jamy
Hai sus cu el tongue.gif
jamy
Upp... 6800 e rolleyes.gif
jamy
Valabil .. smile.gif
jamy
Inca valabil , astept si variante ieftine ! smile.gif
jamy
Hai fratiilor chiar nu vrea nimeni asa o masinuta ? unsure.gif

Uppp 6750 !
beiu
Un schimb cu o Skoda Fabia Junior (dotare standard) din noiembrie 2006, rosie, unic proprietar, 2 airbaguri, fara nici un fel de evenimente, stare impecabila, 18.000 km reali? Diferenta de pret o discutam...
jamy
Salutare , ma intereseaza ce motorizare este fabia ta , si ce dotari mai exact ,
Raoull3
Schimb cu Logan 2007, full + GPL , 65k km . Ma intereseaza o diferenta.
beiu
QUOTE(jamy @ 19 Dec 2009, 16:17)
Salutare , ma intereseaza ce motorizare este fabia ta , si ce dotari mai exact ,
*



Motor 1.2 benzina, dotarile sunt standard - deci ce am enumerat mai sus. NU are A/C si nici servodirectie, dar masina e impecabila din toate punctele de vedere.
Atasez o poza pe care am facut-o in Italia.
jamy
Salut Raoull3 , avand in vedere preturile la logan la anul si motorizarea masinii tale diferenta care o vreau este de 3000 e .

Stima !
jamy
Valabil ! wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.