Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] mp3 megane 2 original
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionutzxxx
vand mp3 original megane -update in stare ireprosabila.este compatibil cu comenzile de pe volan si cu displayul masinii. este cel de pe varianta privilege de culoare crem. pret 300 ron. mai am si un adaptor pt subwoofer pt cine vrea sa isi puna subwoofeer si nu are iesire separata, 50 ron.
marius75
adaptorul merge si la radio-cd,sau numai la radio cu mp3,normal ar trebui sa mearga.
ionutzxxx
nu are importanta daca e mp3 sau cd normal merge la toate ca nu au iesire separata pt subwoofeer. eu am schimbat aparatul si cel nou are iesire separata si nu mai am ce face cu adaptorul acum.
ionutzxxx
poze cu aparatul, accept si schimburi.
marius75
adaptor plus cablurile aferente ,plus transport=50 ron,ok?
ionutzxxx
de unde esti marius?
marius75
ai p.m.
ionutzxxx
up

14 Dec 2009, 10:26:
nu vrea nimeni ceva de sarbatori acum? biggrin.gif accept si schimburi

14 Dec 2009, 20:37:
valabil
aoprea
oare se potriveste cu adaptorul de volan si display-ul de pe un symbol cu radio-cd normal update-list ?
ionutzxxx
VALABIL DE SARBATORI!!!!!!!

17 Dec 2009, 09:07:
uuupppp
ionutzxxx
nu vrea nimeni ceva bun?
Ryk
daca-l faci negru, ti-l cumpar eu smile.gif binenteles, dupa o proba, ca eu am megane din 2005 cu updatelist dar CD si am display clasic si nu stiu daca imi va afisa ceva.
ionutzxxx
sa il fac negru? blink.gif il probezi pe masina ta daca vrei si il faci ce culoare vrei tu wink.gif
pampan
Salut,

Daca-l dai cu 200 RON il cumpar.
Multumesc,

Stefan
ionutzxxx
ai pm
ionutzxxx
valabil de sarbatori!!!!!!!!!
slider2
te-ar interesa un schimb cu asa ceva??
http://www.kenwood.eu/products/car/receivers/cd/KDC-W3537AY/
mentionez ca aparatul este nou-nout, 0 ore, minute, secunde functionare, garantie 24luni, am pachetul complet la el. cutia a fost desfacuta, dar aparatul n-a fost montat pe nici o masina.
motivul vanzarii: unchiul meu n-a stiut ca daca inlocuieste cdplayerul de pe megane-ul 2.2 al lui va pierde comenzile de la volan, si a renuntat la a-l mai schimba.
dupa cum poti vedea pretul de nou al acestui model este in jurul valorii de 400ron, deci as mai astepta ceva diferenta din partea ta...
ionutzxxx
mersi de oferta dar nu ma intereseaza schimb cu alt aparat audio pt ca nu am ce face cu el.
ionutzxxx
se poate inchide topicul . aparatul s-a vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.