Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Meganul meu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Jurnal de Bord
Wany
Cu cateva strigaturi de curea (convingandu'mi sotia )mi'am luat si eu un megane 2 nou de la Bras (Iasi). 11300 Tva inclus prin programul Remat . Modelul este Prima ,benzinar 100Cp . sleep.gif

am ceva poze :

Catalinmodena
Sa-l stapanesti sanatos,mai bine zis,sa-l stapaniti.
Ai lumina in torpedou,in portbagaj,plafoniera spate,boxe in usile din spate si mocheta pe capota porbagajului?

Pune te rog niste poze cu interiorul,ca nu am vazut interior de Prima.
Wany
nu..e versiunea standard ..cea cu tapiterie neagra sleep.gif da is fericit biggrin.gif am ales o masina buna blush.gif
turturel
multi km fara probleme! sa o conduceti sanatosi si sa va bucurati de ea!
Hack
QUOTE(Wany @ 13 Dec 2009, 20:16)
...am ales o masina buna  blush.gif
*


nono.gif Ai ales o masina noua, de buna vorbim mai incolo wink.gif . Sa o stapanesti sanatos si fara probleme.
spy_oh_joy1389
e neagra sau bleu crepuscule?
rombul
multi km fara nici un fel de probleme
Wany
va multumesc tuturor si va doresc "fara incidente " . e neagra metalizata biggrin.gif
spy_oh_joy1389
sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea multi ani!
aphophis
frumos meganelul. Sa-l stapanesti sanatos. Esti din iasi? tongue.gif
pistolaru
sa o stapanesti sanatos cati mai multi km fara probleme si sa stii ca isi merita banii eu am manager si cred ca unii stiu cu ce lipsuri a venit masina dar la banii astia pot sa ma declar multumit .mi-e mi-a venit masina fara boxe spate si lampa torpedou si in lista cu dotari erau trecut ... cu boxele dealerul a sunat la bucuresti sa se interteseze si mai mult ca sigur o sa mi le monteze lampa de torpedou majoritatea masinilor care sunt fabricate in 2009 au venit fara .sa te bucuri de masina si sa nu iei in seama tot ce zic unii berbeci ca megane e o masina bla bla ... iesenii stiu de ce biggrin.gif
Wany
ms fratelo blush.gif .
p.s : da sunt din Iasi wub.gif
argon
daca tot ai luat masina noua, pacat ca nu ai luat Megane 3.
Wany
pai m am gandit si la asta..dar nu e genul meu ...vroiam o masina de familie berlina blush.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.