Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Folie climatizare si butoane comanda
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Flavinho
In sfarsit am reusit sa schimb folia la bord si ledurile potocalii cu unele albe.
Din pacate baiatul care s-a ocupat de asta nu stie sa schimbe ledurile si mai departe adica butoanele de comanda pentru geamurile electrice, dezaburire luneta, climatizare.
Pentru ca sunt din Arad si sansele sa ajung prin Buc sunt destul de mici in viitorul apropiat as dori sa cumpar:
1.Butoanele de comanda cu ledurile schimbate de culoarea alba, si as prefera daca ar fi cineva care ar lua la schimb butoanele mele perfect functionale plus o diferenta de bani bineinteles-treaba se poate face prin fan courier eu personal am mai facut-o
2.Folia de la climatizare decolorata plus montaj cu leduri tot albe pentru ca nici nu am timp si nici nu ma pricep sa decolorez folia.
Astept ofertele dvs pe PM cu rugamintea ca in PM sa treceti si un nr de tel pt ca neavand suficiente posturi nu pot trimite PM-uri.
Va multumesc anticipat si astept cu interes ofertele dvs.
saftonel
are cineva o poza cu folia!?sa-mi fac si eu o idee
Flavinho
Pt cei care mi-ati trimis PM-uri va rog sa mai trimiteti unul cu datele de contact pt ca, asa cum am spus mai sus, nu am inca suficiente posturi pt a putea trimite PM.
Multumesc
Flavinho
up
Flavinho
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.